fbpx
Aranżacja wnętrz

Łazienka w kolorze zieleni – porady, podpowiedzi

• Zakładki: 6


Zieleń to kolor, który kilka lat temu skradł serca projektantów wnętrz i do dziś jest powszechnie stosowany. Doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu, także w łazience. Obejrzyjcie inspirujące aranżacje architektów.

Jak i gdzie zastosować zieleń w łazience

Jeśli łazienka jest na etapie projektu lub planujemy generalny remont, łatwo będzie nam zaaranżować zieleń na ścianach. Jeżeli jednak nie chcemy całkowicie zmieniać pomieszczenia, możemy je ożywić jedynie zielonymi akcentami. Pokażemy Wam jak to robią architekci. Na podstawie poniższych aranżacji, zaprezentujemy kilka pomysłów na to, jak z powodzeniem wprowadzić butelkową zieleń do łazienki. Czasem wystarczy pomalować jedną ścianę, zmienić fronty meblowe albo po prostu wzbogacić łazienkę o zielone dodatki, a efekt będzie zachwycający. Tak, ten kolor robi wrażenie, nawet użyty w niewielkiej ilości.

Zieleń na ścianach w łazience – płytki, farba, a może tapeta?

Każdy sposób jest dobry, aby naszą łazienkę ubrać w zieleń. Ważne, aby użyte materiały były wysokiej jakości i odpowiednie do łazienki, a właściwie do szczególnych warunków wilgotności, jakie w niej panują. Nie każda farba albo tapeta nadają się do łazienki.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
11 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *