fbpx

kontakt

Home » kontakt


Domowniczy skupia fanów wnętrzarstwa, majsterkowiczów, ekologów

Powołaliśmy do życia blog domowniczy.pl w 2016 roku. Rozwijając swoje pasje, rozwijamy siebie, piszemy więc o tym, co kochamy najbardziej. Wśród nas jest Kasia (kociara), Paweł (złota rączka), Kuba (projektant), Jolka (zacięta ekolożka walcząca o egzekwowanie praw wszelkich). Spotykamy się, rozmawiamy dość często i z tych wszystkich spotkań, tworzymy nasze posty. W idealnym świecie nasza praca wygląda tak:

dom blog

A tak naprawdę wyglądamy mniej więcej tak:

dom blog


Domowniczy jest jednym z najpopularniejszych blogów na tematy związane z domem. Łączymy 4 główne tematy: OZE, budowa domu, wystrój wnętrz, ogród.

Piszemy o nowościach technologicznych w branży OZE, o dofinansowaniach na odnawialne źródła energii, meblach i dodatkach do domu i ogrodu i technologiach związanych z budową domu. Cechują nas treści wysokiej jakości i nowoczesny design w social mediach.

Na naszym portalu mamy za sobą liczne współprace komercyjne z liderami branży.

MAM POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ….

Jeśli nasz portal Cię zainteresował, masz pomysł na współpracę bądź wspólny projekt napisz do nas. Z chęcią prześlemy Ci informację o naszych czytelnikach, naszym ekosystemie na Facebooku i Instagramie.

Chcesz się z nami skontaktować? Masz pomysł na ciekawy artykuł? Napisz!

Z nami wszystko jest możliwe – i co ważne – na pewno się to uda!

biuro@funkymedia.pl

Zakładka