fbpx
Ciekawe rozwiązania

Tanie maty ogrodzeniowe

• Zakładki: 24


Maty ogrodzeniowe znakomicie rozszerzają zakres funkcji spełnianych przez konwencjonalne ogrodzenie. Dodajmy, iż nie odbywa się to kosztem znaczących wydatków, jakie pochłonęłaby konserwacja pełnego płotu złożonego z drewna bądź betonu. Poza tym ogrodzenie wyposażone w maty nie przytłacza swoją ociężałością ani nie wywołuje przygnębiającego wrażenia, czego nie można powiedzieć o szarych, cementowych pasach ciągnących się wzdłuż ulic i chodników.
Jakie jeszcze korzyści wynikają z zastosowania mat ogrodzeniowych? Sprawdźmy.

  • Czy matę można stosować tylko na ogrodzeniu?
  • Jakie funkcje dodatkowe spełnia mata ogrodzeniowa?
  • Czy mata ogrodzeniowa jest trwała?
  • Gdzie kupić tanią matę ogrodzeniową?

Mata ogrodzeniowa nie tylko na ogrodzenie

Tak. W tym twierdzeniu nie ma żadnej pomyłki. Maty doskonale sprawdzają się na tarasach, balkonach, a nawet jako ścianki boczne niewielkich altanek.

Maty ogrodzeniowe — korzyści 

  • Ochrona prywatności;
  • Osłona przed nasłonecznieniem i wiatrem;
  • Ograniczenie hałasu z zewnątrz;
  • Ozdoba.

Na ogromną popularność mat ogrodzeniowych wpływają: ich wszechstronność, prostota montażu, łatwość utrzymania w czystości i wreszcie bogate wzornictwo i kolorystyka.

Wystarczy spojrzeć na maty ogrodzeniowe imitujące rośliny pnące się przez cały rok po siatce ogrodzenia, by zapomnieć o chęci budowania betonowych zapór. Tym bardziej że nie stanowią one większej przeszkody dla intruzów, aniżeli tradycyjne, tanie ogrodzenie z siatki plecionej ocynkowanej.

Z czego są wykonane maty ogrodzeniowe?

Maty powstają z PCV oraz polietylenu. W przeciwieństwie do wyrobów trzcinowych czy wiklinowych trwałość tworzyw sztucznych znacznie przekracza możliwości innych materiałów, przy czym różnica wynosi nawet kilka lat.

Nabywając matę ogrodzeniową bezpośrednio od producenta ogrodzeń, unikniesz wyższych cen, a także zyskasz możliwość lepszego dostosowania maty do swoich potrzeb.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL producent ogrodzeń – https://tanidrut.com/.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
21 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *