fbpx
Aranżacja wnętrz

Pudła, pudełka, pudełeczka – wybieramy organizery do przechowywania

• Zakładki: 14


Lubimy zbierać, gromadzić, chomikować i upychać po kątach najróżniejsze drobiazgi. Dokumenty i pamiątki piętrzą się z biegiem lat. Świetnie byłoby znaleźć dla nich jakieś godne miejsce. Do usystematyzowania dokumentów świetnie nadają się eleganckie pudełka do przechowywania. 

Pudła – przechowywanie w salonie

Otwarte albo z wieczkiem, dla unikania szybkiego zakurzenia, wykonane są z trwałych materiałów, a do tego w modnych wzorach i kolorach. Ustawienie takiego pudła na półce to krok w kierunku uporządkowanego domu. Konkretne pudełko pozwoli nam zapamiętać, gdzie są dane dokumenty, a przy okazji uzyskamy gotową dekorację wnętrza. Mniejsze pudełka, które mają formę książki, mogą się przydać do przechowywania drobniejszych akcesoriów. Wsunięte pomiędzy prawdziwe woluminy, mogą udawać jeden z nich, a skrywać rzeczy przeznaczone jedynie dla właściciela.

Pudełka do przechowywania, czyli użytkowo i designersko

Nowoczesne wnętrze charakteryzuje się wieloma nieoczywistymi rozwiązaniami. To sztuka tak dobrać do niego dodatki, aby spełniały funkcję użytkową, ale jednocześnie wyglądały designersko. Wśród pudełek do przechowywania znaleźć można także takie w formie małej, poręcznej walizki. Zgromadzona biżuteria, wisiory czy korale poczują się tu jak w domu. Ze względu na swoją niecodzienną małą postać walizka-pudełko pięknie wygląda, przykuwając uwagę elementami charakterystycznymi dla swojego oryginalnego odpowiednika, takimi jak uchwyt czy zapięcie. W akcesoriach do porządkowania przestrzeni najlepsza jest ich uniwersalność. To Ty decydujesz, do czego posłuży Ci dany egzemplarz. Może użyjesz go jako pojemnik do przechowywania ubrań, a może pudełko do przechowywania bielizny czy nieużywanych dodatków? Wybór należy do Ciebie!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *