fbpx
Sypialnia

Lampki nocne do sypialni

• Zakładki: 18


Lampki nocne do sypialni – postaw na komfortowe rozwiązanie!

Trudno wyobrazić sobie sypialnię całkowicie pozbawioną lampek nocnych. To dzięki nim łatwiej odnaleźć drogę w nocnych ciemnościach. Wygodniej też czytać tuż przed zaśnięciem. Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać, by korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe? Postaw na dotykowe lampki nocne do sypialni!

Nocne lampki do sypialni- zalety 

Dotykowe lampki nocne do sypialni to jedno z najwygodniejszych rozwiązań. Dlaczego?

Przede wszystkim ich zaletą jest fakt, że z łatwością włączysz je, dotykając dłonią podstawy lampki. Nie trzeba więc będzie w ciemnym pokoju błądzić ręką po szafce w poszukiwaniu włącznika lampki. Takie udogodnienie docenisz zwłaszcza, gdy jesteś rodzicem niemowlęcia lub kilkulatka, którego nocny płacz wyrywa Cię czasem ze snu.

Możliwość włączenia lampki bez konieczności poszukiwania włącznika docenią też osoby, które na szafce nocne lubią mieć sporo rzeczy. Jeśli pod ręką zawsze trzymasz stos książek i kubek z herbatą, na pewno nie raz zdarzyło Ci się w ciemnościach przewrócić taką konstrukcję. Lampki nocne do sypialni, włączane dotykowo, wyeliminują ten problem.

Lampki dotykowe docenisz także, jeśli zazwyczaj przed snem oddajesz się lekturze. Kiedy już wygodnie się ułożysz i poczujesz, że pora odłożyć książkę, po prostu sięgniesz dłonią do podstawy lampki. Nie będziesz już musiał zrywać się, aby znaleźć włącznik, a przez to rozbudzać się i tracić wygodną pozycję!

Lampki nocne do sypialni, na które warto zwrócić uwagę

Wielu osobom dotykowe lampki nocne do sypialni kojarzą się jedynie z modelami o klasycznym wyglądzie. Najczęściej jest to lampka stojąca z mosiężną lub metalową podstawą i walcowatym kloszem z mlecznego szkła. Jednak nie wszystkie dotykowe lampki nocne wyglądają w ten sposób!

Wśród wielu dostępnych na rynku modeli znajdziesz również nowoczesne lampki nocne do sypialni uruchamiane dotykiem. Do takich należą np. geometryczne modele w całości wykonane z mlecznego szkła. Bardzo często takie lampki są dodatkowo wyposażone w różnokolorowe diody – dowolnie możesz więc zmieniać kolor światła i nastój w sypialni.

Dotykowe lampki występują także w wersji glamour. Wówczas wykonane są w całości z pięknie odbijających światło kryształków.

A jeśli marzy Ci się zabawna lampka albo szukasz rozwiązania do pokoju dziecka, z łatwością znajdziesz dotykowe lampki nocne do sypialni w kształcie zwierzaków lub roślin!

Dotykowe lampki nocne do sypialni- tak naprawdę dla kogo

Lampki nocne do sypialni włączane dotykiem to spore ułatwienie tak naprawdę dla wszystkich, którym zdarza się regularnie wędrować nocą po domu. Warto je wypróbować i nie tracić więcej w ciemnościach czasu na szukanie włączników! 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
34 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *