fbpx
Dodatki

Lodówki na miarę przyszłości – jakie funkcje ułatwią Ci życie?

• Zakładki: 5


Idealna lodówka pewnie dla każdego znaczy coś innego. Jedni szukają takiej, w której pomieszczą się zapasy jedzenia dla kilkuosobowej rodziny, inni kompaktowej, która nie zajmie dużo miejsca w malutkiej kuchni w bloku. Jedno jest jednak wspólne – lodówka powinna być niezawodna i mieć wiele przydatnych funkcji. Sprawdź, jakie funkcje posiadają najnowsze modele lodówek Toshiba i dlaczego warto je mieć!

Lodówka, która zadba o świeżość owoców i warzyw

Podstawową funkcją każdej lodówki jest przechowywanie żywności. Chcemy, by produkty spożywcze wymagające niskiej temperatury przechowywania pozostawały świeże, jędrne i w nienaruszonym stanie jak najdłużej. Problematyczne wydają się przede wszystkim owoce i warzywa – te lubią psuć się szybko, czasem nawet następnego dnia od przyniesienia ze sklepu.

Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia takich nieprzyjemnych niespodzianek lodówki Toshiba wyposażyliśmy w technologie PLASMA PURE oraz PURE BIO, które eliminują bakterie i brzydkie zapachy. Zasada tej drugiej polega na emitowaniu jonów i elektronów, których zadaniem jest oczyszczanie powietrza wewnątrz m.in. z gronkowca oraz E. coli. Dzięki temu żywność w lodówce pozostanie świeża i zdrowa dużo dłużej – i to bez żadnych specjalnych zabiegów z Twojej strony.

Co więcej, szuflada na warzywa i owoce posiada funkcję MOISTURE ZONE. Podzielona jest ona na strefy – osobną na warzywa, a osobną na owoce – by każdej kategorii żywności nadać odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu świeże produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze na długo. Jeśli to dla Ciebie za mało, wybierz lodówkę Toshiba GRRF610WE-PGS ze strefą FLEXIBLE ZONE. To aż trzy elastyczne ustawienia temperatury, idealne do przechowywania warzyw, owoców i napojów. A technologia DUAL COOLING sprawia, że to aż dwa systemy niezależnie kontrolują temperaturę w lodówce i zamrażarce, dzięki czemu zapachy się nie mieszają i wszystko pozostaje świeże na długo.

Efektywne chłodzenie – lodówka Toshiba dla oszczędnych

Wystarczy nie domknąć drzwiczek lodówki, pozostawić ją otwartą na dłuższą chwilę, gdy wyjmujesz dużo rzeczy albo chowasz zakupy na cały tydzień… a Twoja lodówka już zaczyna się rozmrażać? A może Twoja dotychczasowa chłodziarka rozprowadzała chłodne powietrze na tyle nieefektywnie, że część produktów przymarzała do półek? To już dawno za Tobą! Wybierz lodówkę Toshiba NO FROST z technologią ALLOYCOOLING™. Dzięki niej miejscowo podniesiona temperatura szybko zostaje przywrócona do odpowiedniego poziomu, a produkty – niezależnie od tego, gdzie je ustawisz – pozostają odpowiednio schłodzone, a nie miejscowo zmrożone. W końcu szybka i równomierna redukcja temperatury do klucz do zdrowej i trwałej żywności!

Brzmi świetnie, ale obawiasz się wysokich rachunków za prąd? Niepotrzebnie! Lodówki Toshiba są energooszczędne. Posiadają silnik inwerterowy, który reaguje na podniesienie temperatury – o czym informują podwójne czujniki radarowe – i błyskawicznie przywraca ją do idealnego poziomu. Jednocześnie urządzenie pracuje cicho i zużywa mniej prądu niż starsze modele.

ORIGIN INVERTER – technologia zastosowana w lodówce side by side Toshiba
Zdjęcie: toshiba-lifestyle.com/pl

Lodówka Toshiba – jak wybrać tę odpowiednią?

Wiesz już, na których funkcjach będzie Ci zależeć, i co jest dla Ciebie ważne w kontekście idealnej lodówki. Czas na wybór modelu! O ofercie Toshiby znajdziesz między innymi:

  • lodówki czterodrzwiowe – to propozycja dla osób, które potrzebują naprawdę dużego sprzętu. Modele GR-RF840WE-PMS(06) i GR-RF840WE-PGS(24) mają aż 636 l pojemności! Ale w ofercie są też takie o pojemności 511 l oraz 470 l – idealne dla tych, którzy mają mało miejsca, ale duże potrzeby.
  • lodówki trzydrzwiowe – mają aż 535 l pojemności i aż 15 miejsc do przechowywania. Model GR-RF692WE-PGJ(22) wyróżnia się niebanalnym designem: drzwiami wykonanymi z czarnego szkła.
  • lodówki side by side, w których zamrażarka umieszczona jest obok chłodziarki. To bardzo wygodny rozkład dla osób, które dużo korzystają z mrożonek. Pojemność modelu GR-RS780WE-PGJ(22) – aż 584 l – sprawia, że zmieści się ich naprawdę sporo.
  • lodówki z dolną zamrażarką – to stosunkowo najmniejsze modele o pojemności 378 l (GR-RB500WE-PMJ(06)) oraz 338 l (GR-RB449WE-PMJ(06)). Dzięki odpowiedniemu projektowi mieszczą jednak aż 11 miejsc do przechowywania.

Lodówki Toshiba to idealny wybór dla każdego! Poznaj wszystkie modele i ich cechy i wybierz najlepszy sprzęt do swojego domu!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *