fbpx
Wnętrza

Drzwi wewnętrzne – jakie wybrać?

• Zakładki: 50 • Komentarz: 11


Niezależnie od tego czy mieszkamy w przestronnym domu czy w niewielkim mieszkaniu, intymność i poczucie bezpieczeństwa są jednakowo ważne. Aby zapewnić sobie komfort mieszkania – szczególnie kiedy mieszkamy z innymi członkami rodziny, wówczas istotnym elementem wyposażenia wnętrza są drzwi wewnętrzne. Na co dzień niezauważane i często niedoceniane, ale to właśnie one dają nam możliwość oddzielanie pokoju od reszty domu, odcięcia się od świata. Znane są także ze swoich zdolności do maskowania bałaganu :). Zastosowanie ich w dużym domu, pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła w pokojach.

Jakość to podstawashutterstock_156375365

Kiedy zapada decyzja o zakupie drzwi wewnętrznych lub wymianie starych na nowe, zawsze stajemy przed wyborem spośród różnych modeli wielu producentów. Wybór nie jest łatwy. Czym więc kierować się podczas zakupu? Zdecydowanie kluczowy jest wybór odpowiedniego producenta. Warto w tym celu odwiedzić salon, który posiada w ofercie najlepsze marki drzwi, np. http://www.salon.makra-met.com.pl/. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na sposób wykończenia drzwi i jakość materiału z jakiego zostały wykonane

W prawo czy w lewo?

Kupując drzwi nie zapomnijcie o takim ważnym szczególe jak to czy są to drzwi prawe czy lewe. Zakup nieodpowiednich drzwi może grozić totalnym niedopasowaniem i koniecznością wymiany na inne.

Z szybą czy bez?shutterstock_207645169

W ofertach dostępne są drzwi z przeszklonymi elementami jak i bez. Które są lepsze? To zależy do jakiego pomieszczenia drzwi poszukujecie. Drzwi z szybą doskonale sprawdzą się w holach, salonach czy do kuchni. Za to odradzam wybór takich prześwitujących drzwi do pokoi lub sypialni. Nikt nie chce czuć się jak w akwarium. Zatem w tym przypadku najlepsze będą klasyczne drewniane drzwi w odpowiednim kolorze.

comments icon11 komentarzy
11 komentarze
42 wyświetlenia
bookmark icon

11 thoughts on “Drzwi wewnętrzne – jakie wybrać?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane