fbpx
Ciekawe rozwiązania

Wybieramy moskitierę do okien – porady

• Zakładki: 19


Nic tak nie zakłóca odpoczynku i snu jak natrętny, latający owad. Oprócz tradycyjnej packi na muchy, na rynku jest dostępnych wiele preparatów odstraszających niechcianych gości, ale w dużej mierze są to produkty, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Dzięki moskitierom okiennym już nie musisz wybierać tylko pomiędzy specyfikami w sprayu i tymi, które są podłączane do prądu.

Moskitiera, czyli specjalna siatka przeciw owadom, którą znajdziesz w naszej ofercie na rollcenter.pl, to jeden z najbardziej skutecznych sposobów ochrony przed owadami. Bardzo gęsta siateczka występuje najczęściej w wersji metalowej, a owady takie jak muchy, komary, meszki i ćmy nie mogą się przez nią przedostać do mieszkania. Nasze dostępne w wielu wymiarach moskitiery można również zamówić na konkretny wymiar i zamontować we wszystkich tradycyjnych oknach oraz w drzwiach balkonowych. Wszystkie nasze modele to produkty przeznaczone do samodzielnego montażu.

Poznaj liczne zalety, jakie niesie za sobą stosowanie moskitiery

Komary, muchy i inne owady wcale nie muszą uprzykrzać Ci każdego dnia i nocy, jeśli zdecydujesz się na instalację moskitiery. Moskitiera do okien plastikowych jest prawie niezauważalna, nie rzuca się w oczy i jest bardzo dyskretna, dlatego bez obaw można zabezpieczyć nią cały dom. Zamontowana w oknie pozwala na przesiadywanie przy otwartych oknach i włączonym świetle nawet do późnych godzin nocnych, a i tak żadne owady nie przedostaną się do środka domu. Poza tym moskitiera nie zabija owadów ani ich nie truje. Co więcej, z pewnością zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które nieustannie wydajesz na przeróżne preparaty, aby pozbyć się intruzów.

Trwała, solidna i łatwa w montażu moskitiera ramkowa to świetny sposób na wszelkie owady!

Moskitiera ramkowa to doskonałe i wystarczające zabezpieczenie domu oraz niezawodna zapora dla wszelkiego rodzaju owadów. Dostępne w naszym asortymencie moskitiery do okien plastikowych to produkty bardzo szybkie i łatwe w montażu, a w dodatku całkowicie bezinwazyjne. Do instalacji potrzebne są jedynie haczyki obrotowe, które są dołączone do zestawu, dzięki czemu nie trzeba wiercić dziur w oknach, tym samym ingerować w jego konstrukcję. Nasze moskitiery są wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego powlekanego PCV, które nie utrudnia cyrkulacji powietrza i przenikania światła do środka pomieszczenia. Ramka moskitiery wykonana jest z malowanych proszkowo, solidnych, tłoczonych profili aluminiowych o grubości ścianki aż 1 mm. Dzięki tej grubości ramka jest bardzo sztywna i trwała.

Moskitiery okienne dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierając moskitierę ramkową stawiasz na bezpieczeństwo i komfort wszystkich domowników. W rollcenter.pl znajdziesz wykonywane na indywidualne zamówienie moskitiery okienne w szerokiej gamie kolorystycznej, która pozwala dopasować siatkę do każdego koloru okna. Moskitiery ramkowe są szczelne, doskonale przylegają do okiennej ramy i są bardzo trwałe. To doskonała inwestycja na długie lata, gdyż nie trzeba co roku wymieniać siatki, jak ma to miejsce w przypadku nietrwałych, jednosezonowych moskitier montowanych na rzepy.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
33 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *