fbpx
Dodatki

Poczuj zapach zimy w swoim domu

• Zakładki: 31


Brytyjska pisarka Abi Elphinstone w książce pt. „Zimowa magia” napisała: „Zima to skrząca się magią pora roku, która zamienia zwyczajny świat w czarodziejskie królestwo blasku: dachy domów zasypane śniegiem, jeziora pokryte gładkimi taflami lodu, oszronione szyby w oknach”. I my się z tym zgadzamy, ale nie można zapomnieć jeszcze o jednym ważnym elemencie, który buduje magię zimy, mianowicie o kojarzących się z nią zapachach. Oczywiście dla każdego zima pachnieć będzie nieco inaczej, niemniej są zapachy, które są wyjątkowo charakterystyczne dla tej pory roku. A wprowadzić Ci je do domu pomogą zimowe świece zapachowe marki Aura. Wystarczy, że tylko je zapalisz… And your home is magical, bo tak właśnie brzmi hasło, które te wyjątkowe świece opisuje. Przekonaj się o magii zimy dzięki nim już dziś!

Zimowe świece zapachowe. Przyprawy korzenne i świąteczne wypieki

Zima pachnie przede wszystkim tak jak Boże Narodzenie. Bo choć same święta, wliczając w to poprzedzającą Boże Narodzenie wigilię, trwają trzy dni, to przecież ich klimat towarzyszy nam niemal od początku zimy i wcale nie kończy się, kiedy minie 26 grudnia. W wielu domach coroczną tradycją jest pieczenie pierniczków. Ciasto na ich staropolską wersję zagniatane jest na przełomie listopada i grudnia, a aromatyczne i pięknie ozdobione pierniczki podjada się przez cały karnawał, nie tylko w święta. I to właśnie aromat korzennych przypraw takich jak goździki, cynamon, kardamon, wanilia, gałka muszkatołowa czy imbir, bez których pierniczki nie mogą się obejść, dla wielu jest zapachem zimy. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz porywać się na pieczenie staropolskich pierniczków, ba, tych błyskawicznych też, aby w Twoim domu unosiła się ich woń. Zapal świecę zapachową Aura Pierniczki w prostym szkle i ciesz się ich aromatem przez wiele godzin. Miłośnikom cynamonu na pewno przypadną też do gustu cynamonowe podgrzewacze zapachowe Aura ).

Zapach zimy w domu. Świece zapachowe pachnące zimowym drzewkiem

Nie sposób wyobrazić sobie zimę bez pięknie przystrojonej choinki. Oczywiście największe wrażenie robi żywe drzewko, a zawdzięcza to w dużej mierze swojemu wprowadzającemu w błogi nastrój zapachowi. Nie każdy zdecyduje się jednak na choinkę w doniczce (w końcu trzeba po sezonie znaleźć dla niej miejsce w ogrodzie czy na balkonie), z kolei cięte świerki czy jodły nie wytrzymają w domu zbyt długo, a przecież każdy chciałby cieszyć się widokiem i zapachem choinki jeszcze wiele dni po Bożym Narodzeniu i dzięki temu zatrzymać jego klimat na dłużej, najlepiej aż do lutego. Chcesz, by w Twoim domu przez całą zimę unosiła się przyjemna woń igliwia? Nic prostszego! Jedyne, co musisz zrobić, to zapalić świecę zapachową o takim właśnie aromacie. Spośród produktów marki Aura polecamy np. dużą świecę zapachową Zimowe drzewko w szkle z wieczkiem albo podgrzewacze zapachowe o woni jodły.

Chcesz poznać więcej zimowych zapachów świec? Koniecznie zapoznaj się z całą linią Zapach Zimy (https://www.sklep.bispol.pl/fragrance-lines/zapach-zimy), na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *