fbpx
Budowa domu

Naturalny kamień elewacyjny to nowy trend w elewacjach domów!

• Zakładki: 14


Kamień dekoracyjny od zawsze stanowił inspiracje dla projektantów wnętrz. Jego naturalna faktura efektownie współgra z elementami wystroju i podkreśla elegancką stylistykę pomieszczeń. Kamień elewacyjny dekoracyjny świetnie sprawdza się zarówno w aranżacjach nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Warto zapoznać się z jego specyfiką, rodzajami, właściwościami technicznymi oraz z możliwościami aranżacyjnymi.

Kamień elewacyjny naturalny

Płytki dedykowane do wnętrz tworzy się z mieszaniny gipsu, cementu bądź keramzytu. Ich jakość oraz trwałość zależą od producenta. Dobrze wykonane płytki strukturalne wyglądają efektownie, są łatwe do ułożenia oraz do utrzymania w czystości. Mogą przybierać dowolną barwę oraz format dzięki czemu nadają się do niemal każdego wnętrza. Warto też pamiętać, że kamień elewacyjny wykonany z tworzyw sztucznych jest kilkukrotnie tańszy niż jego naturalne odpowiedniki.

Kamień elewacyjny z tworzyw sztucznych

Kamień elewacyjny z tworzyw sztucznych jeszcze kilka lat temu wyglądał mało atrakcyjnie. Jednak na chwilę obecną w ofertach handlowych można już znaleźć wiele eleganckich modeli, które skutecznie imitują kamień naturalny. Producenci dokładają wszelkich starań, by poprawić jakość tego typu produktów. Dzięki temu z łatwością znajdziemy już płytki strukturalne, które dorównują żywotnością swoim naturalnym odpowiednikom.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *