szafa z prawdziwego drewna

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Placyda65
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2023, 3:10

szafa z prawdziwego drewna

Post autor: Placyda65 »

Od zawsze marzyłam o zakupie szafy z prawdziwego drewna. Chciałabym zamówić szafę drewnianą na wymiar, ale nie wiem, jaki rodzaj drewna powinnam wybrać. Czy ktoś mógłby mi pomóc? :)
Od dłuższego czasu szukam szafy z prawdziwego drewna, która będzie pasować do mojego wnętrza. Chciałabym, aby szafa była wykonana z trwałego materiału, który będzie służył mi przez wiele lat.
Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobrego producenta szaf drewnianych na wymiar? Chciałabym, aby szafa była wykonana z dobrej jakości drewna i aby była wytrzymała.
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc w tej sprawie. Dziękuję z góry! ;)
DANIIEL

Re: szafa z prawdziwego drewna

Post autor: DANIIEL »

Szafa na wymiar, którą kupiłem w sklepie GRUPA MEBLOWA CHRZĄSZCZ jest naprawdę dobra i z prawdziwego drewna. Jestem z niej zadowolony i chciałbym podzielić się z Tobą moją szczegółową opinią. Po pierwsze, muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem solidności tej szafy. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co widać od razu po dotknięciu. Nie ma w niej żadnych luźnych elementów ani słabych punktów, co daje pewność, że będzie mi służyć przez wiele lat. Dodatkowo, szafa jest niezwykle funkcjonalna. Projektując ją na wymiar, mogłem dostosować jej wnętrze do moich indywidualnych potrzeb. Teraz mam idealne miejsce na ubrania, buty i dodatki, wszystko jest uporządkowane i łatwo dostępne. Nie muszę już martwić o brak miejsca czy niewykorzystanie przestrzeni. Co więcej, szafa doskonale wpasowała się w mój wnętrzarski styl. Wybór koloru, wzoru oraz uchwytów był dokładnie taki, jakiego oczekiwałem. Nie mogę nie wspomnieć o o obsłudze sklepu, w którym dokonałem zakupu. Personel był niezwykle profesjonalny i pomocny.
ODPOWIEDZ