projektowanie przestrzenne

Gość

projektowanie przestrzenne

Post autor: Gość »

Ej, słuchajcie, szukam jakiegoś programu do projektowania, taki w stylu CAD, wiecie? Tylko, żeby nie kosztował fortuny, ale żeby był w miarę porządny. No i ważne, żeby mieli dobre wsparcie techniczne i szkolenia, bo nie chcę się bawić w zgadywanie, jak to wszystko działa. Macie coś takiego do polecenia?
Gość

Re: projektowanie przestrzenne

Post autor: Gość »

Zdecydowanie warto zapoznać się z programem ZwCAD 2024. Dostępny w wersji 32 i 64 bitowej, posiada szeroką gamę funkcji, a także wsparcie techniczne i szkolenia online, które pomogą w pełnym wykorzystaniu jego potencjału. Przekonaj się sam przez darmowy miesiąc testowy!
bubakowa

Re: projektowanie przestrzenne

Post autor: bubakowa »

Wg mnie warto poszukać, potestować bo program ma być szyty pod ciebie :) fajnie jesli program na darmowy okres probny to sporo ułatwia - bo ja tak się uczyłam właśnie. nie wiem jak inni ale ja muszę mieć program prosty i dosc intuicyjny
Gość

Re: projektowanie przestrzenne

Post autor: Gość »

ZwCAD 2024 jest idealnym narzędziem do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych. z tego co wiem to ma darmowy okres testowy i naprawdę porządne wsparcie techniczne - do tego zawsze znajdzie się ktoś na grupach fb kto poradzi i podpowie jak bedziesz mieć jakikolwiek problem
lentkowo

Re: projektowanie przestrzenne

Post autor: lentkowo »

Słuchaj, jeśli masz w planach tworzenie projektów budowlanych, to koniecznie sprawdź ZwCAD 2024 tak jak polecają powyżej. Ludzie mówią, że jest stabilny, rozbudowany i ma fajne nakładki do pracy. Plus, możesz go przetestować za darmo przez miesiąc, więc czego tu nie sprawdzić?
ODPOWIEDZ