Okna i drzwi do domu - Poznań

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Janek

Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Janek »

Cześć!
Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego na jakie okna i drzwi w swoim domu się zdecydowaliście. Na jakie aspekty techniczne zwróciliście uwagę i jednocześnie czy konsultowaliście wybór z jakimiś specjalistami. No i też na jaką ekipę montażową w Poznaniu warto będzie postawić. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
Seryk32

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Seryk32 »

Odnośnie poszukiwań ciepłych i jednocześnie nowoczesnych propozycji w zakresie stolarki okiennej do swojego domu to warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowana przez firmę Domega u których będziecie mogli znaleźć nowoczesne propozycje i to takich marek jak OknoPlast, Urzędowski, WND, czy również Aluhaus. Warto się przekonać i po prostu wybrać sie do ich salonu, aby sprawdzić dostępne propozycje, dotknąć i też sobie konkretne rozwiązania wycenić. Pozdrawiam i koniecznie daj znać na jakie ostatecznie rozwiązania się zdecydowaliście.
Brand

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Brand »

Wiele ciekawy dodatków do drzwi i okien można kupić przez Internet!
Sam na przykład kupiłem wizytówkę do drzwi, taką mosiężną...
Właśnie takie rzeczy można kupić w sklepie pod nazwą art deco Poznań
Robb44

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Robb44 »

Też uważam ze jednak ten wybór lepiej jest skonsultować ze specjalistą, aby podjąć przemyślaną decyzję i jednocześnie rozwiązania dopasować do potrzeb i budżetu. Odnośnie miejsca do zakupu w Poznaniu to weź pod uwagę firmę Domega z Poznania u których można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje z najnowszej oferty topowych producentów. Odnośnie samych drzwi zewnętrznych to według mnie świetnie prezentują się dębowe Parmax, no ale to też zależy od budżetu.
Janek

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Janek »

Bardzo dziękuję Wam za pierwsze spostrzeżenia i na pewno wezmę je pod uwagę, przede wszystkim zależy mi na dobrej cenie i jednocześnie odpowiednich parametrach izolacyjnych bo jednak ma to być zakup na długie lata, a nie żeby zaraz trzeba było je ponownie wymieniać lub dodatkowo uszczelniać.
Tymon43

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Tymon43 »

Jak chcesz mieć lepszy przegląd ciepły, estetycznym i też porządnie wykonanych okien antywłamaniowych to sprawdź w Poznaniu firmę Domega gdzie znajdziesz różnorodne propozycje wielu marek i też uwzględniając nowe modele. Warto pójść, popytać, wycenić i dopiero wtedy na spokojnie podjac przemyslana decyzje zakupowe, tym bardziej ze to inwestycja na lata
ZenonM

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: ZenonM »

Dokładnie, czasami warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia i jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji to najpierw dobrze się rozejrzeć, rozważyć optymalny budżet i jednocześnie umówić się na pomiary, aby wszystko idealnie do siebie pasowało. Spostrzeżenia na pewno się tutaj przydadzą się jeszcze niejednej osobie stojącej na etapie budowy i planowania kolejnych etapów budowy.
Tofik

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Tofik »

Popatrz na drzwi wejsciowe stalowe KMT. Mają przedstawicieli w całej Polsce, więc i w Poznaniu na pewno znajdziesz ich ofertę bez problemu. To polska firma, drzwi robią solidne, starannie wszystko jest wykonane, od razu widać, że drzwi są na lata - porządnej jakości. Model który my mamy Passive 75 spełnia warunki programu czyste powietrze - więc można dostać dofinansowanie w wysokości nawet 60% ich ceny.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 75
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:44

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: kasiunia »

Takie rzeczy jak okna czy drzwi można dzisiaj kupić wszędzie, w całej Polsce. Firmy kurierskie działają bardzo dobrze więc nie będzie żadnych problemów z dostarczeniem drzwi na drugi koniec Polski. Polecam wam drzwi Białystok - https://insolut.pl/ , to salon z drzwiami wewnętrznymi ale i zewnętrznymi. To wizytówka naszego domu i mieszkania, warto więc zadbać o porządny wybór.
nat112x

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: nat112x »

Hej!

Kiedy wybieraliśmy okna i drzwi do naszego domku, głównie zależało nam na tym, żeby dobrze trzymały ciepło i nie przepuszczały hałasu. Ważna była też solidność i to, żeby wszystko było bezpieczne. No i oczywiście chcieliśmy, żeby ładnie wyglądało i pasowało do reszty domu. Poradziliśmy się specjalisty od okien i drzwi, co mega pomogło w podjęciu decyzji. Ja polecam okna pvc turek - Lanko. Firma Lanko oferuje szeroki wybór modeli, które łączą trwałość, nowoczesny design i doskonałą izolację.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: mrdaisy »

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć profesjonalne okna i drzwi PCV. Na szczęście moja znajoma wspomniała mi, że bardzo duży wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie tego sklepu https://top-plast.com i chyba zdecyduję się tam na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy na ich temat sądzicie
Woris

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Woris »

Kluczowe jest to, aby postawić na porządną stolarkę która będzie ciepła, porządnie wykonania i z systemami antywłamaniowymi aby służyły odpowiednio latami. Dlatego jak Poznań to masz okazję wybrać się do domega i tam na pewno zapewnią optymalne wsparcie aby osiągnąć zadowalający efekt i pewnie też w razie potrzeby również ogarną temat montazu.
rola

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: rola »

Jeśli myślisz o odświeżeniu swojego domu przez wymianę okien lub drzwi, to https://domega.pl/ może być miejscem, którego szukasz. Szeroki wybór, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo to ich mocne strony. Sprawdź sam i znajdź to, czego potrzebujesz do swojego domu.
tom79

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: tom79 »

W okolicach Poznania warto odwiedzić salon firmy Awilux w Lesznie. Mają w ofercie pełny asortyment stolarki okiennej i drzwiowej w sprawdzonych systemach Schuco, które są znane z trwałości i doskonałych parametrów. Oferują ponadto profesjonalny pomiar i montaż zakupionej stolarki. To sprawdzona, bardzo rzetelna firma zapewniająca usługi od A do Z, polecam!
Sławomir

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej stolarni Wołosiuk. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do różnych potrzeb, znajdziecie w niej m.in. drzwi drewniane .
Olga

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Olga »

Też, jak wymienialiśmy drzwi to zdecydowaliśmy się drzwi stalowe KMT Plus 75 i jesteśmy z nich zadowoleni. Wygodny w obsłudze zamek listowo-hakowy, drzwi ciepłe, spełniają wymagania programu Czyste Powietrze (dofinansnowanie do zakupu nawet 60%), bardzo starannie wykonane, świetnie się prezentują. Do tego 2-letnia gwarancja - jak najbardziej polecam. I z tego co wiem, to firma ma w swojej ofercie całą stolarkę otworową (drzwi, okna, bramy).
ODPOWIEDZ