Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Korek

Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Post autor: Korek »

Cześć,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą warto będzie wybrać do kuchni? Szukam wariantu w czarnym kolorze i najlepiej zlewozmywaka dwukomorowego. Z góry dziękuje za Waszą pomoc i oczywiście mam nadzieję, że pomożecie mi w podjęciu ostatecznej decyzji.
Rosek

Re: Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Post autor: Rosek »

Akurat w tym zakresie zdecydowanie warto poświęcić uwagę na jakość wykonania, ale też sam styl i jednak wymiary, żeby było odpowiednio dużo przestrzeni na wszystko, jeśli chodzi o sam wybór to weź pod uwagę ŁazienkaPlus u których dużo łatwiej będzie przejrzeć naprawdę szeroką ofertę opcji. Mi na przykład podoba się jednokomorowy oltens gravan z ociekaczem. Daj znać jak już jakąś fajną ofertę upolujesz ;)
Unna33

Re: Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Post autor: Unna33 »

Też uważam ze warto byłoby sprawdzić ofertę ŁazienkaPlus, jeśli szukasz naprawdę dobrej jakości wyposażenia kuchennego w tym również zlewozmywaki z pasującą baterią stojącą, aby też później nie było problemów z doborem oddzielnie. No i cenowo wyjdzie również taniej są opcje jedno i dwukomorowe, w tym też od razu z opiekaczem.
Konek

Re: Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Post autor: Konek »

Bardzo dziękuję za wskazówki, no właśnie też uważam że to zakup na długie lata dlatego chyba też nie ma co za bardzo na tym elemencie oszczędzać. No i to będzie duże ułatwienie jak od razu kupię pasującą baterię stojącą. Na pewno podzielę się swoimi spostrzeżeniami po wszystkim!
Suzanna67

Re: Jaki zlewozmywak granitowy z baterią stojącą wybrać?

Post autor: Suzanna67 »

My jednak zdecydowaliśmy się na ciemny zlewozmywak, żeby nie było widać brudów i jednocześnie tak bardzo wszystkim uszkodzeń, czy rys. Jeśli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w tym zakresie to warto sobie właśnie ułatwić poszukiwania za pomocą takich sklepów jak wspomniany ŁazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewozmy ... ,23,327,c/ odnośnie wariantów jednokomorowych to możesz na przykład rozważyć taką opcję, jak zestaw Franke Orion z baterią Oltens Skafta :)
ODPOWIEDZ