Jaki serwis obiadowy wybrać?

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
AnnaM

Jaki serwis obiadowy wybrać?

Post autor: AnnaM »

Hej, czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego gdzie warto będzie szukać stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie serwisów obiadowych w wariancie dla 12 osób, które będą pasowały do nowoczesnego wnętrza oraz oczywiście samo wykonanie nie będzie pozostawiało zastrzeżeń. Będę ogromnie wdzięczna za spostrzeżenia :)
HaniaSz

Re: Jaki serwis obiadowy wybrać?

Post autor: HaniaSz »

Na pewno warto postawić na ponadczasowe warianty, które będą dobrze wykonane i jednocześnie nie będzie mozna ich tak łatwo uszkodzić. Dlatego warto sprawdzić sobie ofertę hurtowni Żabka u których znajdziesz różnorodne propozycje. Jeśli chodzi o te dla 12 osób to możesz na przykład pomyśleć nad wariantem Lubiana Boss Martime w morskim wydaniu. Pięknie wyglądają, no i też cenowo wychodzi naprawdę okey ;)
Donna443

Re: Jaki serwis obiadowy wybrać?

Post autor: Donna443 »

My też zdecydowaliśmy się pójść w kierunku standardowego serwisu obiadowego w bieli dla 12 osób, odnośnie poszukiwań takich opcji warto będzie zajrzeć do oferty hurtowni porcelany Żabka gdzie jest naprawdę sporo propozycji. Jak na przykład Lubiana Classic także możecie zajrzeć na https://hurtowniaporcelany.pl/lubiana-c ... ci-12-osob. No i też jeśli chodzi o ceny to są niezłe promocje :)
AnnaM

Re: Jaki serwis obiadowy wybrać?

Post autor: AnnaM »

Bardzo dziękuję za informacje i oczywiście mam nadzieję, że jednak trochę informacji będzie się pojawiało. Sprawdzimy sobie różne opcje i może w końcu uda nam sie dobrać ten odpowiedni zestaw. Pozdrawiam
Fozza44

Re: Jaki serwis obiadowy wybrać?

Post autor: Fozza44 »

ja uważam ze poszukiwania warto rozpocząć od hurtowni procelany żabka w której są dostępne zarówno stylowe serwisy obiadowe, jak i kawowe dla 12, czy też 6 osób. Można liczyć na dobre ceny, krótkie terminy realizacji i też pomocną obsługe zeby dobrać odpowiedni wariant pod swoje oczekiwania i też zeby moc odpowiednio ugościć wszystkich gości przy jednym stole
ODPOWIEDZ