oferty z biur nieruchomości?

Awatar użytkownika
Mirosz1962

oferty z biur nieruchomości?

Post autor: Mirosz1962 »

Cześć wszystkim. Jakie macie zdanie na temat ofert w biurach nieruchomości? Jestem w trakcie szukania biura na wynajem w Dzierżoniowie i pomyślałem, że byłbym pewniejszy jeśli pomógłby mi jakiś specjalista. Wiecie jak to czasami jest, w rzeczywistości oferty mogą się znacznie różnić od tego co jest napisane w ogłoszeniu. Macie tego typu doświadczenia?
bytun

Re: oferty z biur nieruchomości?

Post autor: bytun »

Po zapoznaniu się z ofertą Synergia Nieruchomości nie było wątpliwości, że to właśnie od nich chcę wynająć mieszkanie w Katowicach. W końcu to za sprawą ich oferty możliwe stało się zadbanie o "cztery ściany" na czas mojej nowej pracy, właśnie w Katowicach. Odpowiadał mi metraż, lokalizacja, cena. Wkrótce się tam wprowadzam, gdyż chętnych nie brakuje. Z resztą, wiele rankingów wskazuje iż Katowice to znakomite miejsce do zamieszkania, także nie mogę się doczekać tej nowej przygody!
olanka

Re: oferty z biur nieruchomości?

Post autor: olanka »

Jeśli chodzi o mieszkania i atrakcyjne osiedla na Śląsku to Atal jest zdecydowanie deweloperem godnym polecenia. Firma wybudowała tam już kilka bardzo atrakcyjnych, cieszących się uznaniem i dużym powodzeniem osiedli i myślę że warto się zainteresować ich ofertą, zwłaszcza że osiedle Atal Sky + w Katowicach zapowiada się bardzo ciekawie. Mają być na tym osiedlu nie tylko mieszkania i place zabaw czy strefy do wypoczynku ale też lokale usługowe a także apartamenty inwestycyjne.
ODPOWIEDZ