kuna w ogrodzie jak się pozbyć

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Krystyna9

kuna w ogrodzie jak się pozbyć

Post autor: Krystyna9 »

Cześć wszystkim! :)

Kuny są uroczymi zwierzętami, ale niestety mogą być też uciążliwe, jeśli zaczynają odwiedzać nasz ogród. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby je odstraszyć. Przede wszystkim, możesz zainstalować w ogrodzie odstraszacze dźwiękowe lub ultradźwiękowe, które skutecznie odstraszą kuny. Możesz też zainstalować w ogrodzie siatkę, aby zapobiec dostępowi kun do ogrodu. Możesz też zainstalować w ogrodzie światła, które odstraszą kuny. Możesz też zainstalować w ogrodzie zapachy, które odstraszą kuny. Na koniec, możesz zainstalować w ogrodzie siatkę, aby zapobiec dostępowi kun do ogrodu. Wszystkie te metody są skuteczne i pomogą Ci pozbyć się kun z Twojego ogrodu. Powodzenia! :)
tomek

Re: kuna w ogrodzie jak się pozbyć

Post autor: tomek »

sa uciazliwe i to bardzo już nie pierwszy raz mi kable w aucie poprzegryzały mam ich serdecznie dość oi tez by się przydao ich pozbyć raz na zawsze wiec z checia posłucham jakiś rad
karolcia

Re: kuna w ogrodzie jak się pozbyć

Post autor: karolcia »

ja to kun pozbyłam sie dzięki woreczkom https://kunagone.pl/ zależało mi na humanitarnym sposobie i się udało. Teraz woreczki na poddaszu nadal trzymam w razie czego żeby znowu nie zaczęły się panoszyć
ODPOWIEDZ