Protetyk

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Bonzaj
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:36

Protetyk

Post autor: Bonzaj »

Poszukuję dobrego protetyka, który zajmie sie moim uśmiechem. Polecicie kogoś?

Awatar użytkownika
Fifi
Posty: 22
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:36

Re: Protetyk

Post autor: Fifi »

Sztab znakomitych specjalistów stacjonuje w warszawskiej klinice Declinic. W kwestii zębów bałbym się oddać w niepewne ręce, zwłaszcza, ze wszelkie zabiegi z tym związane nie należą do moich ulubionych. No może z wyjątkiem jednego, który już do końca życia będzie się wiązać z uśmiechem - założenie licówek https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/

https://mirapolnext.pl/telefon-myphone-hammer-plus-czarny-p-3903.html

Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 247
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: Protetyk

Post autor: elfik12 »

To prawda, żeby potem móc się szeroko uśmiechać i być zadowolonym, to przede wszystkim na dobrych specjalistów trzeba trafić. Na usługi protetyczne na wysokim poziomie możecie liczyć w centrum https://dental-team.pl/uslugi/protetyka/ . Pracują tam znakomici specjaliści. Warto zapisać się do nich na konsultacje.

naklejki na rame beta evo 09 20

Awatar użytkownika
freddy
Posty: 207
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Protetyk

Post autor: freddy »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Puław i rozglądać się za porządnym protetykiem to polecam wam wybrać się do pracowni protetycznej http://protetykpulawy.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą i zakupicie protezę w rozsądnej cenie.

Awatar użytkownika
menidera
Posty: 135
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: Protetyk

Post autor: menidera »

Ja również korzystałam z usług wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu protetycznego http://protetykpulawy.pl/ i jestem zadowolony z pomocy, którą tam otrzymałam. Teraz mam dobrze prezentującą się protezę zębową, która nie kosztowała mnie fortuny. Polecam ich wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Puław.

Pieśkier

Re: Protetyk

Post autor: Pieśkier »

Konieczność założenia protezy dla każdego jest jakąś tragedią. Znalezienie zakładu, który robi i dopasowuje protezy o wyjątkowej jakości to też niemały problem. Na szczęście u nas w Lublinie jest takie miejsce przy ul. Związkowej https://www.promed.lublin.pl/kontakt Należę do pacjentów, którzy doświadczyli tego na własnej skórze. Po kilku nieudanych próbach nareszcie w tym zakładzie otrzymałam protezę, którą noszę i nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

ODPOWIEDZ