Sprężarka na warsztat

Ekologiczne rozwiązania do Twojego domu i ogrodu, zdrowie, medycyna naturalna, naturalne kosmetyki. Masz pytanie związane z tematem eko? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Sprężarka na warsztat

Post autor: Domanaa »

Też myślę, że sprężarka jest niezbędnym sprzętem w każdym warsztacie, dlatego oferta firmy https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... nie,94.htm powinna Cię zainteresować. To poważna firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w tej dziedzinie.

Awatar użytkownika
Żona
Posty: 521
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: Żona »

Na warsztacie mogą się Wam przydać również i inne rzeczy, na przykład wyciągarka samochodowa. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe znajdziecie bardzo szeroki wybór takich wyciągarek w niewygórowanych cenach, polecam więc dokładnie się tam rozejrzeć ;)

Awatar użytkownika
karaniewiara
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:56

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: karaniewiara »

Tak, kompresor i sprężarkę na warsztacie mam zakupioną we Wrocławiu w firmie https://www.kompresjan.pl/ gdzie znają się na takim sprzęcie i w przypadku usterek są również w stanie szybko naprawić.

https://nzozrevita.pl/blog/nadcisnienie-tetnicze-choroba-cywilizacyjna

Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 681
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: pitaja »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/

ómter

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: ómter »

Jeżeli jesteście już w posiadaniu sprężarki powietrza to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.kompresortechnik.pl/ Jest to bardzo dobry serwis sprężarek i kompresorów z usług, którego sam ostatnio korzystałem. Firma ta ma swoją siedzibę w Warszawie, więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

lęmert

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: lęmert »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą sprężarek. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://sprezarki.biz.pl/ Sam posiadam sprzęt od nich zakupiony i jestem z niego bardzo zadowolony. Firma ta zajmuje się też serwisowaniem sprężarek.

michaś

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: michaś »

Jeśli szukasz odpowiedniej sprężarki do swojego warsztatu to polecam ten sklep tutaj http://www.almig.pl/ . Najlepiej doradzić się doradców w tej dziedzinie przed zakupem . W ofercie znajdują się sprężarki śrubowe , tłokowe. bezolejowe sprężarki odśrodkowe, sprężarki wysokociśnieniowe oraz sprężarki spiralne.

Żuri11

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: Żuri11 »

Ze strony https://www.pneumatik.pl/kompresor-do-w ... wskazowki/ dowiesz się wszystkiego na temat wyboru kompresora do warsztatu oraz tego, gdzie stosuje się kompresory tłokowe, kompresory śrubowe (olejowe i bezolejowe), kompresory łopatkowe. Poznasz też modele najpopularniejszych sprężarek.

powiązań

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: powiązań »

Żegnajcie ludzie i młodzież. Od dawna nazywasz niewyobrażalną witrynę, w której możesz szybko i bez problemów szybko i szybko wziąć pieniądze. Wydaje mi się, że będziesz miał niezgłębioną możliwość zdobycia takich pieniędzy, korzystając z najczęściej odwiedzanej witryny, w której pieniądze są wydawane bez sprawdzania rejestrów informacyjnych i bez premii pozyczki 60 dni. Używam ich powiązań w krytycznym momencie

adaśko

Re: Sprężarka na warsztat

Post autor: adaśko »

Myślę, że jeśli poszukujecie bardzo dobrej sprężarki w świetnej cenie, to warto zajrzeć do tej firmy: Aerzen . Posiadają szeroki wachlarz ofertowy, więc każdy z was powinien znaleźć dla siebie odpowiednią sprężarkę. Moim zdaniem, warto sprawdzić ich ofertę w wolnym czasie, bo możecie być zaskoczeni jakością oraz cenami :).

ODPOWIEDZ