o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Konrad_9

o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Jeśli planujesz kupić mieszkanie, zapytaj dewelopera o wszystkie szczegóły dotyczące lokalizacji, infrastruktury, bezpieczeństwa i udogodnień. Dowiedz się, jakie są warunki finansowania i jakie są koszty utrzymania. Zapytaj o wszelkie udogodnienia, takie jak parking, basen, siłownia itp. Zapytaj o wszelkie gwarancje i zasady zwrotu pieniędzy. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie możliwe opcje i warunki zmiany w przyszłości. Zapytaj o wszelkie moż
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Post autor: marek »

Myślę że wszystkie najważniejsze watki zostały tu poruszone ale warto jest też sprawdzić w urzędzie plan zagospodarowania w okolicy żeby się nie okazało że nagle obok osiedla wyrośnie coś nieprzewidzianego i uciążliwego. Ma w planach zakup mieszkania od dewelopera na osiedlu strefa cegielnia w Krakowie i dokładnie to już sprawdziłem
Dorka

Re: o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Post autor: Dorka »

Jak chcecie inwestowac w nieruchomości to polecam http://kupiec-zarzadca.pl/ Dobry zarządca wszystko załatwi i ułatwi zarabianie w ten sposób :) bezstresowo wszystko przebiegnie
Kołcz

Re: o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Post autor: Kołcz »

Jednym z wyzwań na rynku nieruchomości jest zrealizowanie sprzedaży w sposób szybki i wolny od problemów. Serwis https://transakcja24h.pl/ przychodzi z pomocą, oferując skup nieruchomości za gotówkę, co jest rozwiązaniem idealnym dla tych, którzy nie chcą angażować się w długotrwałe procesy sprzedażowe. To szansa na uzyskanie szybkiego finansowania bez niepotrzebnego stresu.
glorek

Re: o co zapytać dewelopera przy kupnie mieszkania

Post autor: glorek »

Planując inwestycję w apartament pod wynajem, warto od razu pomyśleć o firmie do zarządzania nieruchomościami. Słyszałem, że Per Modum jest godną uwagi opcją. Ich kompleksowe podejście do zarządzania nieruchomościami i zaangażowanie w sukces klienta zrobiło na mnie wrażenie, kiedy zapoznawałem się z ich ofertą na https://www.per-modum.pl/oferta.htm
ODPOWIEDZ