co sprawdzić przy zakupie mieszkania od dewelopera

Alyxandra

co sprawdzić przy zakupie mieszkania od dewelopera

Post autor: Alyxandra »

Cześć wszystkim! :)

Kupując mieszkanie od dewelopera, ważne jest, aby dokładnie sprawdzić wszystkie dokumenty i umowy. Upewnij się, że wszystkie dokumenty są ważne i aktualne. Sprawdź, czy deweloper ma wszystkie niezbędne pozwolenia i zezwolenia na budowę. Upewnij się, że wszystkie materiały budowlane są wysokiej jakości i spełniają wszystkie wymagania. Sprawdź, czy wszystkie instalacje są wykonane zgodnie z wymaganiami. Upewnij się, że wszystkie usługi są wykonane zgodnie z wymaganiami. Sprawdź, czy wszystkie prace są wykonane zgodnie z harmonogramem. Upewnij się, że wszystkie warunki są zgodne z umową. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z prawem. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z przepisami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z zaleceniami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z wymaganiami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z Twoimi potrzebami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z Twoimi wymaganiami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź, czy wszystkie warunki są zgodne z Twoimi potrzebami. Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: co sprawdzić przy zakupie mieszkania od dewelopera

Post autor: franka »

Jak kupujesz od sprawdzonego dewelopera to nie ma obaw że coś pójdzie źle i przy zakupie w zasadzie nie ma czego sprawdzać, dlatego jak będę kupowała mieszkanie to tylko od dewelopera Atal
dagmarka

Re: co sprawdzić przy zakupie mieszkania od dewelopera

Post autor: dagmarka »

Przede wszystkim to czy deweloper ma już jakieś inwestycje na koncie i jakie ma opinie. Na pewno dobrą renomę ma deweloper który sprzedaje teraz mieszkania na tym osiedlu https://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Już długo działa w branży i oferuje korzystne ceny
Awatar użytkownika
anula
Posty: 225
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: co sprawdzić przy zakupie mieszkania od dewelopera

Post autor: anula »

Dziękuję za każdą radę. Ja zdecydowałam się na zakup mieszkania od dewelopera http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ i powiem wam szczerze, ze nie mam żadnych zastrzezeń. Wszystko na duży plus, więc decyzja była jak najbardziej trafna.
ODPOWIEDZ