Wyprawa do Indii

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 130
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Wyprawa do Indii

Post autor: arianna »

Wakacyjnych możliwości zawsze jest bardzo wiele. Wszystko zalezy od tego ile mamy na to funduszy i co nas tak naprawde interesuje. Każdy taki wypoczynek chce spędzać w inny sposób. Mnie od jakiego czasu kusi taki wyjazd do Indii http://www.wyprawadoindii.pl/ . Czytałam trochę o tych regionach, kuchni i ajurwedzie

https://victoriavynn.com/sklep/

Awatar użytkownika
dannika
Posty: 231
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: dannika »

oooo Indie, moje marzenie, cudny rejon świata

Awatar użytkownika
karaniewiara
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:56

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: karaniewiara »

Ja długo marzyłam o nietypowych i trochę ekstremalnych wakacjach i tak od słowa do czynu podjęłam współpracę z firmą Moto Birds https://motobirds.com/ która organizuje takie wyprawy. Przetransportowali nas razem ze sprzętem do Wietnamu i objechaliśmy piękne, nietypowe i nieturystyczne miejsca.

Awatar użytkownika
Urządzamy
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:57

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: Urządzamy »

Planuję wyprawę do Indii w przyszłym roku :) W tym roku zaplanowałam wyjazd w góry,a le powiem szczerze, że jeszcze nie wiem gdzie dokładnie. Muszę przejrzec ofertę tego biura > https://www.exploruj.pl/wyprawy/ gdzie własnie organizują takie wypady w góry. Wybór mają spory - zarówno wakacje w Polsce jak i zagranicą :) Co sądzicie o takich wakacjach ? Wolicie górskie spacery czy raczej opalanie na plaży ?

ODPOWIEDZ