fbpx
Wnętrza

Zmień wystrój swojego mieszkania z architektem wnętrz

• Zakładki: 35 • Komentarz: 2


Zimą, kiedy więcej czasu spędzamy w czterech ścianach, dobrze zająć się dokonywaniem zmian w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Architekci wnętrz mają w zanadrzu wiele sztuczek, które ożywiają atmosferę i sprawiają, że małe pokoje nabierają przestrzeni.

Każdy z nas potrzebuje trochę inspiracji, dlatego warto zwrócić się o pomoc do projektanta i powiedzieć mu o swoich potrzebach. Nie liczmy jednak na szybkie efekty – odpowiedni design wymaga czasu i namysłu. Pomyślmy, że za kilka tygodni lub miesięcy będziemy cieszyć się unikalnymi wnętrzami, które oddadzą nasz charakter. Dobrze zaprojektowany pokój to taki, który pokazuje nasze przeżycia i jest odporny na stopniowy upływ czasu. Modne rozwiązania za kilka lat mogą okazać się kiczowate, dlatego warto postawić na klasykę. Nie oznacza to jednak, że mamy obawiać się wzorów, niepowtarzalnych zestawień kolorystycznych czy nietypowych tkanin. Profesjonalista doradzi nam przy wyborze i zakupie, a potem pomoże we wcieleniu zmian w życie, polecając odpowiednich fachowców. Sprawdźmy też strych, piwnicę i zakamarki – możliwe, że trzymamy tam prawdziwe, ukryte skarby. Obraz, którego nigdy nie powiesiliśmy, czy rzeźba, którą dostaliśmy w prezencie dziesięć lat temu mogą stanowić doskonałe uzupełnienie nowego wystroju i nie będą nas nic kosztować. Także przedmioty codziennego użytku mogą stanowić ciekawą dekorację – ozdobne pudełka i kosze oprócz funkcji użytkowej dodają pomieszczeniom uroku.

Własne mieszkanie to miejsce, w którym powinniśmy się czuć swobodnie i komfortowo. Dlatego warto zadbać o jego wystrój i zdać się na rady fachowca.

comments icon2 komentarze
2 komentarze
15 wyświetleń
bookmark icon

2 thoughts on “Zmień wystrój swojego mieszkania z architektem wnętrz

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane