fbpx
Aranżacja wnętrz

Zlewy jednokomorowe – wszystko co trzeba o nich wiedzieć

• Zakładki: 6


Zlewozmywaki jednokomorowe to modele, które obecnie cieszą się bardzo dużą popularnością. Są wybierane przez Klientów coraz chętniej i wbrew pozorom montowane nie tylko w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

Zlewozmywaki jednokomorowe — czy to dobry wybór?

Zlewozmywak jednokomorowy to jeden z kilku dostępnych na rynku rozwiązań. Oprócz modeli z jedną komorą, można wybrać modele półtorakomorowe (z drugą, zdecydowanie mniejszą komorą) oraz bardzo niegdyś popularne modele dwukomorowe. Zlewy jednokomorowe niewątpliwie w ostatnim czasie zaczęły się cieszyć bardzo dużą popularnością. Jednokomorowy zlewozmywak umieścić można bowiem właściwie w każdej kuchni, pozwala on oszczędzić miejsce robocze, co w wielu przypadkach nie jest bez znaczenia. Zlewy jednokomorowe dobrze się prezentuje, nie zabierają wiele miejsca, spełniając jednocześnie swoją podstawową funkcję. Co ważne, występują w wielu rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do potrzeb konkretnej kuchni. Mają także różne kształty, możliwe jest rozbudowanie ich o specjalny ociekacz, co czyni zlewozmywak kuchenny jeszcze bardziej funkcjonalnym

Gdzie sprawdzi się zlewozmywak jednokomorowy?

Zlew jednokomorowy to niewątpliwie idealny wybór do małej kuchni lub aneksu kuchennego. Jeśli w przestrzeni liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni i blatu roboczego, jednokomorowe zlewy kuchenne to najlepsze możliwe rozwiązanie. Taki zlew możesz dopasować nawet to szafki narożnej. Gdy liczy się estetyka i jednoczesna oszczędność miejsca, zlewozmywak granitowy jednokomorowy to doskonałe rozwiązanie. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
5 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *