fbpx
Aranżacja wnętrz

Zaplanuj aranżację pokoju dla nastolatka. Ozdób ścianę wzorem graffiti i nie tylko

• Zakładki: 52 • Komentarz: 1


Okres wchodzenia w dorosłość jest wyjątkowo intensywny i pełen niespodzianek. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby nastolatek miał w domu miejsce, w którym może odpocząć. Pokój nastolatka to nie tylko jego miejsce do nauki, ale też część domu lub mieszkania, w której może odzyskać siły po całym dniu. To w pokoju można rozwijać pasje i bez ograniczeń oddawać się każdemu hobby. Aby stworzyć nastolatkowi jak najlepsze warunki, warto zainwestować w kilka elementów, które udoskonalą jego pokój. Jednym z nich może być tapeta, której wzór graffiti zaprojektujemy online. Oto jak jeszcze sprawić, że pokój nastolatka będzie wyjątkowy.

Zadbaj o miejsce do rozwoju pasji

Twój syn albo córka interesują się motoryzacją? W takim razie zorganizuj w ich pokoju miejsce na regał z modelami aut. Masz obok siebie nastolatka, który wprost uwielbia film? W takim razie zadbaj o to, aby na ścianie nie zabrakło miejsca na ekran i projektor. Jeśli Twoje dzieci najchętniej spędzają czas na rysowaniu, możesz zapewnić im wszystko, co niezbędne do doskonalenia ich talentów. Pokój nastolatka to miejsce idealne do nauki i zabawy. Jeśli jedno można połączyć z drugim, mamy przepis na efektywne spędzanie wolnego czasu.

Tapeta zapewni niepowtarzalny nastrój

Dekorując pokój nastolatka, postaw na intensywne akcenty kolorystyczne. Świetnie sprawdzi się w tym przypadku tapeta ze wzorem graffiti. Możesz wybrać gotowe wzory tapet w sklepach stacjonarnych lub online albo skorzystać z kreatorów online. Za każdym razem weź pod uwagę zainteresowania właściciela pokoju, a także jego codzienny styl. Może zainspiruje Cię to, w jaki sposób się ubiera? Albo skoncentrujesz się na jego ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu? Możliwości jest wiele. Jednym z najciekawszych trendów ostatnich kilku miesięcy jest tapeta graffiti online, czyli taka projektowana w internecie. Sprawdź, które sklepy oferują taką usługę albo wykorzystaj do tego celu doskonale znane programy graficzne. Taka tapeta ze worem graffiti online na pewno sprawi, że pokój nastolatka będzie się wyróżniał.

Zaaranżuj miejsce spotkań

Bez wątpienia nastoletniość to okres częstych spotkań ze znajomymi. Dobrze, aby twoje dziecko chętnie zapraszało ich do domu i czuło się wówczas swobodnie. Pomoże w tym pokój, w którym nie zabraknie miejsca na niekończące się rozmowy i zabawę. Planując pokój nastolatka, wygospodaruj przestrzeń wypoczynkową, w której nie zabraknie m.in. niewielkiego stolika i foteli. W ten sposób zapewnisz młodemu dorosłemu i jego gościom komfort. Jeśli brakuje miejsca na dodatkowe meble, fotele możesz z powodzeniem zastąpić na przykład pufami. Wygoda i styl gwarantowane.

Nie zapomnij o dostępie do światła

Nawet najciekawiej udekorowany pokój nie będzie atrakcyjny, jeśli poszczególne detale pozostaną niewidoczne. Dostęp do światła gwarantuje również komfort pracy i nauki, którego nie może zabraknąć w pokoju nastolatka. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby zadbać o wystarczającą ilość promieni słonecznych dostających się do wnętrza pokoju. W miarę możliwości zdecyduj się na okna o dużej powierzchni i ogranicz ich zaciemnianie. Jeśli to nie wystarcza, postaw na kolorowe lampy w różnych kształtach. Nie tylko zapewnią dostęp do światła, ale też staną się dekoracjami pokoju.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Tok Tik

comments icon1 komentarz
1 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

1 thoughts on “Zaplanuj aranżację pokoju dla nastolatka. Ozdób ścianę wzorem graffiti i nie tylko

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *