fbpx
Materiały budowlane

Wszystko o gruncie pod papę Jarlep G

• Zakładki: 32


Wybór odpowiedniego gruntu pod papę, może okazać się nie lada wyzwaniem. Jednak dobra jakość i odpowiednie wykonanie nie jest prosty wyborem.

Do czego stosuje się grunt pod papę?

Zastosowań środka jest wiele. Jednak głównymi jest gruntowanie podłoży betonu oraz różnego rodzaju podłoży budowlanych, omijając styropian. Środek nadaje się do nakładania również na stare papy, niezależnie czy były one z posypką bądź bez. Jeśli jest zamiar położenia nowego pokrycia, na stare. Dodatkowym atutem tego produktu jest to, że położenie na siebie kilku warstw sprawia, że nadaje się jako powierzchnia izolującą. Dzięki temu może służyć jako warta izolacyjna przed wodą, typu lekkiego. Posiadanie produktu pomoże także w zabezpieczeniu elementów konstrukcyjnych, które są wykonane z drewna bądź metalu oraz przytwierdzone w gruncie.

Co daje stosowanie tego środka?

Wnika on głęboko do środka podłóż na których jest on stosowany. Dodatkowo działa na delikatnie wilgotnych powierzchniach, co jest dodatkową zaletą w kraju gdzie deszczowa pogoda zdarza się często. Ponadto jeśli zostaje stosowany na różnego rodzaju beton, działa on wtedy prewencyjnie przed wnikaniem wody bądź korozją. Jest również odprona na słabsze kwasy i zasady.

Jak stosować grunt pod papę?

Stosuje się go na suche i niezanieczyszczone powierzchnie. Jeśli teren jest brudny należy umyć ją za pomocą szczotki dekarskiej. Jeśli prace będą wykonywane w chłodne dni, należy trzymać grunt pod papę w cieplejszych miejsca. Dzięki temu będzie się lepiej rozprowadzać. Środek wysycha w mniej niż 6 h. Zawiera mniej niż 0,5% wody. W temperaturze około 23 stopni Celsjusza powinien mieć odpowiednie warunki do tworzenia łatwo rozprowadzać i tworzy powłokę bez pęcherzy. Temperatura zapłonu substancji wynosi od 30 do 40 stopni Celsjusza. Lepkość wynosi za to od 45 do 55 sekund. Zużycie środka jest zróżnicowane i zależy od środka. Jednak zwykle jest to pomiędzy 0,4 do 0,8 kg na m2, przy nakładaniu jednej warstwy środka.

O gruncie

Środek jest pakowany w w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Mają one pojemność 10 lub 20 l. Jednak jest możliwość zamówienia też innych pojemności. Grunt pod papę w pojemniku, można przechowywać nawet 2 lata. Produkt ten nie może być narażony na czynniki atmosferyczne, nasłonecznienie, ogrzewanie, stać w miejscach narażonych na podpalenie czy też zawilgotnienie.

Jakość potwierdzona badaniami

Grunt pod papę posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jego jakość. ma on Krajowy Certyfikat Zgodności zakładowej kontroli produkcji. Potwierdza on oraz weryfikuje właściwości użytkowe produktu oraz czy produkcja spełnia wszelkie możliwe warunki. Posiada on również krajową deklarację właściwości użytkowych. Jest zarejestrowany przez Krajową Ocenę Techniczną prowadzoną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

O firmie

Firma Izolacja Jarocin S.A. produkuje już prawie 100 lat. Jest to firma z zasadami ,która ceni sobie najwyższą jakość wykonania. Zajmuje się produkcją nie tylko gruntów pod papę, ale także tradycyjnych i nowoczesnych termozgrzewalnych pap. Produkuje również masy asfaltowe. Ugruntowana pozycja na rynku oraz szeroka działalność sprawiają, że każdy klient tej firmy jest zadowolony ze swoich usług.

Zakup papę Jarlep G już dziś!

Produkt ten znajdziecie na stronie firmy Izolacja Jarocin. Dzięki sklepowi internetowemu zakupu stają się dużo prostsze. Każdy klient pochodzący z różnych zakątków kraju ma możliwość zrobić zakupy w tym sklepie, a dzięki kurierowi paczka trafi pod same drzwi. Mniejsze ilości dostarcza kurier w postaci paczek, natomiast większe ilości paczek za pomocą firm spedycyjnych. Przesyłki są dostarczane szybko oraz skutecznie. Zwykle pojawiają się w przeciągu 24 godzin, jednak czas ten może wydłużyć się maksymalnie do 3 dni.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *