fbpx
Dodatki

Wprowadź świąteczny nastrój do swojego domu. Zobacz piękne dekoracje!

• Zakładki: 28


Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, dlatego tak wiele osób pragnie stworzyć magiczną atmosferę w swoim domu. Czasami wystarczy kilka akcentów, dekoracji w klimacie świąt, by codzienne wnętrze zamieniło się w uroczyste oraz przytulne i wprowadzało domowników w czas oczekiwania na to niezwykłe święto.

Nie wiesz, jakie dekoracje warto wykorzystać i które warte są uwagi? W sklepie z ozdobami świątecznymi na pewno znajdziesz girlandy, choinki, wianki i tekstylia, które służyć Ci będą nie tylko w najbliższe święta, ale także przez wiele kolejnych lat.

Kilka detali wprowadzi nastrój świąteczny do Twojego domu

Dekoracje świąteczne tworzą atmosferę w domu: zwykły pokój zamienią w miejsce, w którym można się odprężyć, radować się czasem z bliskimi i oddać się magii świąt. To właśnie dzięki niewielkim detalom wnętrza stają się miejscem, w którym czujemy się szczęśliwi. Dlatego tak ważne jest, byśmy nie zbagatelizowali potencjału, jaki kryje się nawet w małych, świątecznych dekoracjach.

Widok kolorowych ozdób, migoczących światełek czy uroczych wianków natychmiast pobudza wyobraźnię i wprowadza w świąteczny nastrój. Wzory i motywy nawiązujące do Bożego Narodzenia są od razu rozpoznawalne i kojarzą się z ciepłem, radością i spędzaniem czasu z najbliższymi.

Dekoracje wprowadzają do domu nutkę tradycji. Rodzinne ceremonie związane z przygotowaniami do świąt nieodłącznie wiążą się ze strojeniem choinki czy wieszaniem wianka na drzwiach. Przywołują wspomnienia i umożliwiają kontynuowanie domowych tradycji.

Pamiętając o tym, jak bardzo gwarne są sklepy przed świętami i jak często mamy mało czasu, by zrobić kompleksowe zakupy, odwiedź sklep dekoracjadomu.pl, by zamówić świąteczne przedmioty do dekorowania.

Świąteczne wianki i klimatyczne girlandy

Wianki świąteczne oraz długie girlandy kiedyś były robione ręcznie w domach. Nawet dzisiaj ich tworzenie i dekorowanie jest okazją do spędzenia czasu z bliskimi, do snucia wspomnień, ale też planów na przyszłość. Jeśli jednak nie masz okazji do wykonania ich samodzielnie lub nie potrafisz tego zrobić, równie dobrze możesz wykorzystać gotowe dekoracje. Wieszając na drzwiach, oknach czy na kominku wianki świąteczne oraz girlandy, możesz od razu poczuć, że święta są tuż, tuż. Wybierz wianki ozdobione szyszkami, kolorowymi kokardkami czy migoczącymi gwiazdami albo długie girlandy z mrugającymi światełkami.

Wianek świąteczny ośnieżony 30 cm fot. dekoracjadomu.pl

Jeśli chcesz zawiesić girlandę na zewnątrz, na przykład na drzewie przed domem albo na poręczy balkonu czy schodów, sprawdź, czy girlanda przeznaczona jest do stosowania w różnych warunkach atmosferycznych. Jeśli nie, możesz z powodzeniem ozdobić nią schody wewnętrzne lub rozwiesić ją w oknie.

Piękne sztuczne choinki, które zachwycą każdego

Wybór między żywą a sztuczną choinką zależy od osobistych preferencji i tradycji rodzinnych. W wielu rodzinach ceni się wyjątkowy zapach naturalnego igliwia i żywicy oraz urok żywych choinek, ale są też tacy miłośnicy świąt, którzy wybierają wygodę i trwałość sztucznych drzewek świątecznych. Ważne jest, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W sklepie dekoracjadomu.pl na pewno znajdziesz odpowiedni model długowiecznej choinki do swojego wnętrza.

Sosna diamentowa LUX 220 cm na stojaku fot. dekoracjadomu.pl

Sosna diamentowa LUX 220 cm na stojaku fot. dekoracjadomu.pl

Jeśli nie masz miejsca w domu lub czasu na zakup tradycyjnej, żywej choinki, którą trzeba też dowieźć do domu i nierzadko wnieść po stromych schodach, zastanów się nad zakupem sztucznej choinki. Obecnie dostępne modele wyglądają niemal identyczne, jak te, które stworzyła Matka Natura, ale nie tracą igieł i nie trzeba ich podlewać. Sztuczną choinkę, która dotrze do Twojego domu przesyłką kurierską, możesz udekorować w dowolny sposób i ustawić na podłodze, na biurku lub komodzie, w zależności od tego, jaki rozmiar drzewka wybierzesz.

Pod choinką znaleźć się może świąteczny domek z ledowymi światełkami, szopka bożonarodzeniowa, a na niej migające światełka, bombki, kokardki i łańcuchy.

Tekstylia z motywami świątecznymi

Świąteczne motywy na tekstyliach wyglądają przepięknie i tak samo, jak wianki, choinki czy światełka wprowadzają w świąteczny klimat. Możesz wykorzystać do dekorowania świątecznego stołu obrusy, serwetki i bieżniki ozdobione reniferami, choinkami czy śnieżynkami. Kupując takie dodatki, zwróć uwagę na kolory i wzory, które najlepiej pasują do Twojego stylu. Tekstylia kuchenne w świąteczne wzory wykonane są z trwałych włókien, odpornych na zabrudzenie, dlatego nie musisz martwić się o to, że Twój nowy świąteczny obrus zostanie poplamiony tradycyjnym barszczem czy kompotem. Postaw na dobrej jakości serwetki, ręczniczki kuchenne i bieżniki z najbardziej modnymi motywami świąt.

Poszewka świąteczna nr 35D 45×45 biała fot. dekoracjadomu.pl

Polecić także możemy tekstylia do sypialni, takie jak pościele w klimacie zimowym czy poszewki na poduszki. Chociaż święta trwają zaledwie 3 dni, to ich klimat czuć już od listopada aż do lutego. Ten czas można spędzić pod ciepłą kołdrą w renifery, zimowe ptaszki czy pod kocem z Mikołajem. Nieodzowne będą także duże skarpety przeznaczone do powieszenia na kominku i chowania słodyczy oraz prezentów.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
55 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *