fbpx
Aranżacja wnętrz

Urządzamy sypialnię w kolorze zielonym

• Zakładki: 7


Zielona sypialnia to w ostatnim czasie jeden z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz, który szturmem podbił serca Polek i Polaków. Zieleń na przykład w eleganckiej, butelkowej odsłonie daje przyjemne ukojenie zmęczonym oczom, pozwala się wyciszyć i zrelaksować, dlatego doskonale sprawdzi się choćby w Twojej sypialni.

Zielona sypialnia – z czym łączyć odcień butelkowej zieleni?

Z czym łączyć butelkową zieleń, aby wyczarować piękną i spójną stylistycznie sypialnię, która świetnie wpisze się w aktualne trendy, a jednocześnie przyniesie najwięcej spokoju i wycieszenia po dniu pełnym wyzwań? Wbrew pozorom, opcji jest bardzo dużo!

Sypialnia – butelkowa zieleń i drewno

Elegancka butelkowa zieleń rewelacyjnie prezentuje się w połączeniu z drewnianymi meblami i dodatkami, które dodatkowo podbijają naturalny styl wnętrza. Drewniany zagłówek do łóżka, lustra oraz plakaty w drewnianych ramach, drewniane skrzynie, drzwi z okleiną naturalną lub drewnopodobną, a także drewniana podłoga – wszystko to stanowi idealne dopełnienie zielonej sypialni.

Sypialnia – butelkowa zieleń w połączeniu z naturalnymi materiałami i tkaninami

Nic tak pięknie nie dopełnia zielonej sypialni jak naturalne materiały oraz tkaniny, które dodatkowo podbijają naturalny klimat wnętrza. Jeśli więc szukasz pomysłu na niebanalne dodatki i dekoracje pasujące do zielonej sypialni, postaw na rattanowy fotel z miękkim siedziskiem, wiklinowy podnóżek, lampę lub kinkiety z trawy morskiej czy bambusowe skrzynki na drobiazgi.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
12 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *