fbpx
Aranżacja wnętrz

Urządzamy pokój dla dziecka w kolorze zielonym

• Zakładki: 10


Zieleń od dawna słynie jako ta, która wprowadza do wnętrz harmonię, wycisza i koi nerwy. Nic dziwnego, że chcesz wykorzystać tę barwę, urządzając pokój dziecka. Aranżacje mogą bazować na wielu odcieniach – do wyboru masz stonowaną oliwkę, głęboki malachit oraz pistację czy limonkę. Zobacz, jak przenieść je do sypialni swojej pociechy.

Zielony pokój dla dziewczynki – ciekawa alternatywa dla pasteli i różu

Tworząc zielony pokój dziecięcy, wykorzystaj potencjał florystycznych dodatków. Nic tak nie harmonizuje przestrzeni, jak rośliny ustawione na półkach, komodzie czy parapecie. To praktyczny sposób na wprowadzenie do wnętrza równowagi w naturalnym odcieniu zielonego. Równie dobrze sprawdzą się roślinne wzory na dekoracyjnych poduszkach, zasłonach lub narzucie na łóżko. Nie muszą być nachalne i krzykliwe – wystarczą subtelne motywy liści zestawione z czernią bądź brązem, aby pomieszczenie zyskało niebanalny charakter.

Zielony pokój dla chłopca – aranżacje w męskim stylu

Uspokajająca zieleń to trafny pomysł do pokoju aktywnego i żywiołowego chłopca. Może wystąpić w głównej roli – jako kolor ścian dobrze wygląda stonowana limonka czy oliwka. Przełamiesz ją wyposażeniem w kolorze drewna. Doskonałą bazą aranżacyjną kontrastującą z zielenią będą także białe meble, do których można dobrać zielone uchwyty. Biurko, łóżko i szafka nocna z jednej kolekcji wniosą do pomieszczenia ład i spójność. Dzięki nim dziecko pokocha swój zielony pokój. Jakie dodatki dodatkowo tę miłość spotęgują?

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *