fbpx
Aranżacja wnętrz

Szafa przesuwna z lustrem – ciekawe aranżacje

• Zakładki: 16


Szafa przesuwna z lustrem to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem odnajdziemy go w nowoczesnych sypialniach, eleganckich korytarzach, czy rzecz jasna garderobach.

Szafa z lustrem pasuje do nowoczesnych wnętrz

Szafa z lustrem to doskonałe rozważenie do nowoczesnej sypialni. Nie tylko powiększa pokój ale także nadaje mu modernistycznego charakteru. Stanie się tak pod warunkiem, że szafa z lustrem będzie miała prosty, nowoczesny kształt. Taki typ szafy powiększa także przestrzeń użytkową pokoju w porównaniu do szafy otwieranej klasycznie, ponieważ nie trzeba zostawiać miejsca na jej otworzenia.

Szafa z lustrem nadaje elegancji

Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami mieszkania lub domu na tyle dużego aby dało się je urządzić w stylu pałacowym, elementy lustrzane dobierać powinniśmy bardzo ostrożnie. Mogą one tworzyć bardzo nowoczesny element wiec szafa z lustrem musi być meblem przemyślanym aby nie zniszczyć zbytnim modernizmu dotychczasowej aranżacji. Pięknie wkomponują się za to szafy wykonane w starym stylu w kolorze złamane bieli z symetrycznie wyciętym lustrem. Nada to pomieszczeniu nietuzinkowego charakteru i elegancji.

Szafa z lustrem powiększy przedpokój

Przedpokój to pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, które z reguły zalicza się do najmniejszych. Jednocześnie jest to miejsce idealne do przechowywania odzieży wierzchniej oraz obuwia. Jak pogodzić te dwie rzeczy? Rozwiązaniem jest dobranie odpowiedniej szafy z lustrem, która nie tylko pomieści wszystkie niezbędne rzeczy ale także optycznie, nawet dwukrotnie, powiększy przestrzeń przedpokoju. Warto zaopatrzyć się w ściereczki do szyb, które ułatwią utrzymywanie szafy z lustrem w czystości. Zwłaszcza w przedpokoju jest ona narażona na łatwe zanieczyszczenie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
97 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *