fbpx
Aranżacja wnętrz

Stolik kawowy ze schowkiem

• Zakładki: 6


Jeśli w twoim mieszkaniu każdy centymetr jest na wagę złota, a więc wielce prawdopodobne, że testowanie znalezionych w sieci rozwiązań do przechowywania stało się twoją pasją lub po prostu codziennością, mamy propozycję godną rozważenia. Stolik kawowy ze schowkiem – rzecz jasna sprytnie ukrytym dla większej zabawy. Na dodatek nie chodzi nam o niezgrabny stolik z wielką szufladą, lecz mebel o ciekawym designie.

Stolik kawowy na miarę możliwości twojego mieszkania

Sprytne stoliki kawowe sprawiają, że dana przestrzeń staje się bardziej uporządkowana, a przez to odrobinę przestronniejsza. Jeśli brakuje ci miejsca na rzeczy, które chciałbyś mieć pod ręką, ale niekoniecznie na widoku, to tego typu stolik kawowy jest spełnieniem twoich nieco przyziemnych marzeń. Jedyną wadą tego rozwiązania jest jego cena. Zakup zwykłego stolika kawowego wiąże się z dużo mniejszym wydatkiem. Nam szczególnie przypadły do gustu stoliki kawowe w wersji okrągłej, które prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Może to kwestia designu, a może urok włoskiego drewna? W zależności od wybranej opcji przedmioty mogą być przechowywane w wydrążonym wnętrzu (blat ma formę zdejmowanej pokrywy) lub wysuwanych szufladach, które nie rzucają się w oczy, gdy mebel jest nierozłożony. Ciekawym rozwiązaniem jest stolik z szufladą otwieraną przyciskiem.

Stolik kawowy i biurko w jednym

Właścicielom niewielkich mieszkań, którzy pracują zdalnie, lecz nie mogą sobie pozwolić na zaaranżowanie, choćby minibiura, wykorzystując do pracy stół kuchenny, polecamy stolik kawowy, który po rozłożeniu staje się biurkiem. W szufladach po obu stronach stolika możesz przechowywać drobne akcesoria biurowe lub po prostu piloty do telewizora i coś słodkiego na czas przerwy na kawę. Dzięki unoszonemu blatowi będziesz mógł swobodnie pracować na laptopie z centrum swojego salonu, jak również komfortowo spożyć posiłek przed telewizorem.

M.Ś.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
93 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *