fbpx
Aranżacja wnętrz

Stolik kawowy na balkon – ciekawe rozwiązania

• Zakładki: 9


Balkon to bardzo ważny element każdego domu. Świetnie spędza się na nim czas i korzysta się ze świeżego powietrza. Stolik na balkon pozwoli ładnie i wygodnie go zaaranżować, tak by można było komfortowo na nim popracować i pić poranną kawę.

Drewniany stolik kawowy na balkon

Drewniane stoliki to stylowe meble, które każdemu balkonowi i ogrodowi dodadzą stylu. Są przytulne i modne. Pięknie komponują się z roślinami doniczkowymi i rozkładanymi fotelami. Jasne stoliki polecamy jeśli chcesz uzyskać ciepły i „świeży” wystrój lub jeśli balkon jest w nasłonecznionym miejscu. Ciemne stoliki drewniane świetnie skomponują się natomiast z ciemną podłogą na tarasie i z nowoczesnym, minimalistycznym balkonem. Drewniane stoliki na balkon świetnie wyglądają do pastelowych ścian. Szczególnie polecamy niskie, kawowe modele. Pomogą stworzyć na balkonie sanktuarium relaksu i wypoczynku.

Metalowy stolik kawowy na balkon 

Kolejnym świetnym stolikiem na balkon jest model wykonany z metalu. Nie zniszczą go opady i jest bardzo nowoczesny. Pięknie komponuje się też z innymi materiałami np. szkłem. Metalowe stoliki na balkon są aktualnie na topie. Najmodniejsze modele to te o ciekawych, oryginalnych geometrycznych formach. Sięgnij po kształt trójkąta i po meble z ciekawymi liniami, a twój balkon będzie wyglądał stylowo i nowocześnie!

Stolik kawowy z palety

Paleta odkąd pojawiła się we wnętrzach stała się niesamowitych hitem na całym świecie. Zrobiła furorę, a domownicy wykorzystują ją do budowania foteli, kanap, łóżek i właśnie stolików. Paleta świetnie nadaje się na meble na balkon. Nadaje mu ogrodowego uroku i oryginalności. Stolik na balkon DIY z palety łatwo jest wykonać. Świetnie wyglądają białe, żółte i szare stoliki, więc nie bój się go pomalować. Wystarczy że do palety wkręcisz nóżki lub przymocujesz do nich kółka i stolik gotowy. Możesz uzupełnić go jeszcze szklanym blatem dla bardziej eleganckiego efektu.

Składany stolik kawowy na balkon

Wygodnym meblem na balkon będzie też składany stolik. Łatwo go przemieścisz i złożysz np. jeśli twój balkon nie jest zadaszony i jest ryzyko że zmoknie. Taki stolik jest bardzo praktyczny. Łatwo go adaptować do własnych potrzeb i okazji i bez problemu zrobisz z nim przemeblowanie. Na rynku dostaniesz stoliki składane drewniane, metalowe i plastikowe.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
10 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *