fbpx
Aranżacja wnętrz

Stara cegła – zalety, porady

• Zakładki: 9


Planujesz remont lub weekendową metamorfozę salonu, sypialni czy korytarza i zastanawiasz się, co najlepiej zaprezentuje się na akcentowej ścianie? Świetnym pomysłem będzie stara cegła, czyli materiał niezwykle uniwersalny, a przy tym ponadczasowy i klimatyczny. Przy pomocy cegiełki w szybki i prosty sposób wyczarujesz wymarzoną, przytulną aranżację w swoim ulubionym stylu.

Ceglaną ścianę stworzysz w każdym wnętrzu

Warto zacząć od tego, że stara cegła to nie tylko materiał z odzysku lub efekt uzyskany po skuciu tynków w wiekowym domu lub kamienicy. Dziś taki efekt można uzyskać w o wiele łatwiejszy sposób, decydując się na cementowe płytki. Płytki inspirowane wyglądem starej cegły nie tylko do złudzenia przypominają tradycyjną cegłę – zarówno pod względem kolory, jak i nieregularnej faktury – ale są też lżejsze i łatwiejsze w montażu.

Stara cegła pasuje do niemal każdego stylu

Zastanawiasz, czy stara cegła będzie pasowała do stylu, który sobie wymarzyłeś? Z pewnością! Tego typu cegiełki są bardzo uniwersalne, dlatego z łatwością dopasujesz je do niemal każdej estetyki. Płytki imitujące starą cegłę – w tym Staropolską – to fantastyczny wybór do przestrzeni rustykalnych i stylizowanych na wiejskie, które zyskały na popularności w 2021 roku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
15 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *