fbpx
Aranżacja wnętrz

Salon z jadalnią w jasnych kolorach – porady aranżacyjne

• Zakładki: 6


Naturalne beże, neutralne szarości czy eleganckie biele to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Oto jak zaprezentują się w salonie z jadalnią.

Jasne, stonowane kolory sprzyjają wyciszeniu i relaksacji. Dlatego warto zaprosić je także do salonu. To w końcu przestrzeń, w której wypoczywamy po długim dniu pracy oraz spędzamy chwile w rodzinnym gronie. Naturalne beże, neutralne szarości czy eleganckie biele to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Lubimy bowiem jasną stonowaną kolorystykę, która łagodzi urządzaną przez nas przestrzeń, a przy tym optycznie ją powiększą. Jasne barwy w ciepły odcieniach dodatkowo uczynią przestrzeń przytulną, tak iż nasz pokój dzienny przemieni się w ulubione miejsce rodzinnych spotkań.

Ciepłe, spokojne beże to ulubione kolory Polaków. Często goszczą w naszych wnętrzach. To barwy idealne do dekoracji ścian. Pozwalają bowiem stworzyć eleganckie, reprezentacyjne, a jednocześnie przytulne i rodzinne wnętrze. Jeżeli pragniemy podążać za wnętrzarską modą warto postawić na szarości. Szary to najmodniejszy kolor tego roku. I choć niejednokrotnie kojarzy się z minimalistycznymi, chłodnymi wnętrzami, to przecież jest jednym z najbardziej neutralnych kolorów w całej palecie barw. Dzięki temu doskonale wtapia się w każdą aranżację. Z kolei biel to kolor uniwersalny i ponadczasowy. Znakomicie sprawdzi się ona zarówno jako motyw przewodni wystroju całej przestrzeni, ale też jako tło dla przeróżnych wariacji aranżacyjnych.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
8 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *