fbpx
Aranżacja wnętrz

Poznaj fototapety panoramiczne – najnowszy trend w urządzaniu wnętrz

• Zakładki: 51


Zaplanowanie remontu części domu lub mieszkania to działanie wieloetapowe. Oprócz wyboru konkretnych produktów i sporządzenia kosztorysu, należy też zastanowić się, w jakim stylu ma być urządzony pokój. Jeśli stoisz właśnie przed takim wyborem, rozważ zakup fototapety panoramicznej. To nowoczesne rozwiązanie jest jednym z najchętniej wybieranych w ostatnich miesiącach. Dzięki fototapecie panoramicznej każde wnętrza zyska dodatkową przestrzeń, a Ty będziesz mógł cieszyć się stylem dopasowanym do Twoich zainteresowań.

Fototapety panoramiczne – dlaczego warto?

Głowna korzyść płynąca z wyboru fototapet do wnętrz domu i mieszkania polega na sposobie ich aplikacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, fototapety panoramiczne można jednocześnie aplikować na kilku ścianach. W ten sposób wybrany przez nas w sklepie stacjonarnym lub internetowym wzór pokryje dużą powierzchnię. Co to oznacza w praktyce?

Fototapeta panoramiczna pozwala dodać wybranemu pomieszczeniu głębi i powierzchni. Sprawdzi się zatem w niewielkich wnętrzach, które chcielibyśmy optycznie powiększyć. Poza tym jednoczesna aplikacja na kilku ścianach ma jeszcze zaletę praktyczną. Nie ma potrzeby nakładania kleju kilkukrotnie, a montaż fototapety panoramicznej przebiega szybko i bezproblemowo.

Kolejną zaletą fototapety panoramicznej jest duża różnorodność wzorów i kolorów. Klienci mogą zdecydować się zarówno na panoramę przedstawiającą widok gór, jak i krajobraz wiejski czy centrum międzynarodowych metropolii. Za każdym razem zdjęcie, na którego podstawie powstała fototapeta panoramiczna, jest drukowana w najwyższej jakości. Ostateczny efekt aplikacji fototapety jest więc naprawdę doskonały.

Fototapety panoramiczne – jaki wzór wybrać?

Odpowiedzi na to pytanie z pewnością szuka wiele osób, które postanowiły udekorować wybrane pomieszczenie fototapetą panoramiczną. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto dobrać wzór fototapety do charakteru i przeznaczenia wnętrza.

W sypialni z pewnością sprawdzą się delikatne, pastelowe kolory, które przyniosą ukojenie wieczorem i o poranku. W pokoju dziennym można postawić na bardziej zdecydowane barwy, które będą stanowiły zarówno tło, jak i silne kolorystyczne akcenty dla reszty wyposażenia.

Fototapety panoramiczne sprawdzą się też w łazience. Majestatycznie unoszące się nad górskimi szczytami ptaki albo stonowane barwy słońca wschodzącego nad jeziorem. Takie propozycje fototapet panoramicznych dodadzą charakteru każdej łazience, zamieniając ją w domowe SPA.

Ciekawym wyborem jest położenie fototapety panoramicznej w pokoju należącym do nastolatka. Zdjęcie Nowego Jorku z pewnością spodoba się żądnemu przygód chłopakowi, a wizytówkę Paryża – wieżę Eiffela i Sekwanę, pokocha każda romantyczka.

Fototapety panoramiczne to więc rozwiązanie naprawdę uniwersalne. Zaplanuj remont z ich użyciem i w ten sposób odśwież wybrane wnętrze albo cały dom!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Tok Tik.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
31 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *