fbpx
Różne

Odżywka hybrydowa: skuteczny sposób na słabe i zniszczone paznokcie

• Zakładki: 46


Zastanawiasz się, jak odżywić i wzmocnić paznokcie? Pamiętaj, że nawet najlepszy lakier i najstaranniejszy manicure nie sprawią, że popękana lub zniszczona płytka będzie wyglądać pięknie. Z pomocą przychodzi odżywka hybrydowa. Sprawdź, dlaczego warto ją stosować!

Odżywka hybrydowa: właściwości

Proponowany preparat wzmacnia paznokcie, uodporniając je na mycie naczyń, nadmierną aplikację lakieru, czy ekspozycję na silny wiatr. Odżywka hybrydowa jest bogata w składniki, które wnikają w płytkę, regenerując ją i wzmacniając od wewnątrz. Większość odżywek zawiera witaminy, dlatego skutecznie odbudowują i wzmacniają płytkę paznokcia. W niektórych preparatach znajdują się też naturalne olejki, takie jak wosk pszczeli, aloes i lanolina, które wspaniale wygładzają skórę. Oferta obejmuje również odżywki przeciw grzybicy. Wspomniane kosmetyki zapobiegają i wspierają leczenie choroby paznokci, w ten sposób przywracając im zdrowy wygląd i strukturę.

Jak wybrać odżywkę do paznokci?

Zanim wybierzesz odżywkę hybrydową, zastanów się, do czego jej potrzebujesz. Dzięki temu zawęzisz pole wyboru i łatwiej podejmiesz ostateczną decyzję. Niektóre preparaty radzą sobie z przebarwieniami na płytce, podczas gdy inne pomogą w przypadku suchych, złuszczających się paznokci. 

Zwróć też uwagę na sposób aplikacji. Czasami odżywkę hybrydową należy wmasować w skórki i paznokcie na noc, by spokojnie się wchłonęła. Jeśli nie chcesz rezygnować z lakieru, zdecyduj się na bazę wzmacniającą lub przezroczysty preparat. W ten sposób nadasz paznokciom zdrowy i piękny wygląd. 

Proponowana odżywka hybrydowa skutecznie regeneruje i wzmacnia płytkę. Przynosi doskonałe rezultaty w przypadku cienkich, miękkich, rozdwajających się paznokci. Pomoże również w przypadku przebarwień, bruzd i nierównej płytki. Sprawdzi się nie tylko przy manicure naturalnym, lecz także klasycznym i UV/LED. Wyjątkowa formuła zawiera wapń, włókna poliamidowe oraz witaminy B5 i E. Wspomniana odżywka hybrydowa wzmacnia i uelastycznia paznokcie, dodatkowo zapobiega pęknięciom i złamaniom.

Jak stosować odżywkę do paznokci?

Niektóre odżywki występują w postaci balsamu, który należy wetrzeć podobnie jak krem do rąk. W ofercie znajdziesz też płynne odżywki, które nakłada się tak, jak lakier do paznokci. Jeśli zależy Ci na czasie i cenisz sobie wygodę, zdecyduj się na odżywkę hybrydową w płynie. 

Aby zmaksymalizować korzyści, stosuj preparat bezpośrednio po usunięciu żelu, hybrydy lub akrylu. Uzbrój się też w cierpliwość. Pamiętaj, że potrzeba czasu, aby odżywka hybrydowa zadziałała. Zwykle pierwsze rezultaty zauważysz po dwóch tygodniach regularnego stosowania. 

Artykuł powstał przy współpracy z marką Victoria Vynn

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *