fbpx
Aranżacja wnętrz

Odmień wnętrze mieszkania! Postaw na unikalne obrazy!

• Zakładki: 11


Aranżacja wnętrz wiąże się z koniecznością podejmowania wielu decyzji. Musimy wybrać odpowiednie podłogi, dobrać kolory ścian, meble do salonu i podstawowe elementy wyposażenia. Na samym końcu przychodzi czas na dekoracje, które nadają pomieszczeniom niebanalnego charakteru, jednocześnie podkreślając wiodący styl aranżacyjny. Jedną z najbardziej efektownych dekoracji są obrazy na ścianę.

Obraz na ścianę, ale jaki?

Wybór obrazu ściennego powinien być traktowany z równą rozwagą jak zakup pozostałych elementów wyposażenia. Pamiętajmy, że to właśnie obraz przyciągnie największą uwagę, podkreśli stylistykę wnętrza i nada mu określonego charakteru. Nowoczesne obrazy stanowią odzwierciedlenie gustu domowników, dlatego warto dobrać je z wyjątkową starannością oraz rozmysłem.

Jak dopasować obraz do stylu aranżacji?

Efektowne wnętrze powinno posiadać niepowtarzalny, spersonalizowany charakter. Każdy element dekoracyjny to wizytówka domownika. Spersonalizowane obrazy na ścianę są skutecznym, a jednocześnie prostym sposobem na podkreślenie własnej indywidualności. Na szczęście w ofertach takich sklepów jak fotografiadekoracyjna.pl każdy znajdzie dekorację dla siebie. Osoby, które nie są do końca pewne jakie zdjęcie będzie pasowało do ich wnętrza, powinny przejrzeć dział inspiracji. To miejsce dla użytkowników, którzy szukają własnego stylu i chcą bliżej poznać możliwości dekoracji pomieszczeń.

Do jakich wnętrz pasują obrazy na ścianę?

Większość obrazów trafia na ściany naszych salonów. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie każdego mieszkania. Przemyślana aranżacja salonu stanie się manifestacją naszego unikalnego stylu i upodobań. Spersonalizowany efekt dekoracyjny osiągniemy dzięki unikalnym zdjęciom. Obrazy do salonu podkreślą indywidualizm wnętrza, a jednocześnie nadadzą mu odpowiedni ton. Wystarczy zawiesić je w centralnym punkcie widocznej ściany lub bezpośrednio nad kominkiem. Zwróćmy przy tym uwagę na to, że zdjęcie powinno znajdować się na linii oczu. Wieszanie obrazów ściennych zbyt wysoko jest jednym z najczęściej popełnianych błędów aranżacyjnych.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
27 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *