fbpx
Wnętrza

Obraz na płótnie – atrakcyjny i oryginalny dekor

• Zakładki: 11


Dekorowanie wnętrz salonowych, kuchennych i sypialnianych to czysta przyjemność. Umiejętnie dobrane elementy ozdobne podnoszą estetykę pomieszczenia i jego prestiż. Jeśli zależy Ci na stylowych i praktycznych dodatkach, obrazy na płótnie, na pewno przypadną Ci do gustu. Mogą być czarno-białe, kolorowe lub przedstawiać jedynie delikatny szkic. Dopasuj obraz do konkretnej aranżacji i ciesz się wyjątkowym dekorem w swoim domu.

Obrazy na ścianę – dlaczego warto

Obraz na płótnie powinien współgrać z wystrojem wnętrza, który ciekawie uzupełnią. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na kolorystykę ścian, podłogi i styl dodatków. Możesz oczywiście zawiesić obraz, który w jakiś sposób będzie kontrastował z wnętrzem, ale wtedy konieczne jest bardzo dobre wyczucie estetyczne. Obraz umieszczony nad łóżkiem lub nad kominkiem dookreśli daną strefę i doda jej atrakcyjności. Musi być tylko dobrze widoczny, aby znajdował się w centrum u

Jaki obraz do nowoczesnego wnętrza

Minimalistyczne aranżacje, abstrakcje dodają pomieszczeniu ekstrawagancji i odświeżają jego wystrój. Niezwykle zjawiskowo wyglądają grafiki przedstawiające elementy natury, np. drzewo, kwiaty czy gorę. Motywy botaniczne są bardzo popularne i często wybierane przez klientów. Jeśli jednak wolisz obrazy nierealistyczne, wybierz te z fantazyjnymi kształtami. Natomiast grafiki czarno-białe wpiszą się idealnie w wystrój mocno stonowany. Wniosą do wnętrza jeszcze więcej spokoju i harmonii.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vaku obrazy na płótnie.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
8 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *