fbpx
Ciekawe rozwiązania

Łazienka w kolorze jesieni – porady aranżacyjne

• Zakładki: 19


Urządzając łazienkę, szczególnie w okresie jesiennym, szukamy przepisu na wnętrze, które już od progu zaprasza do środka i epatuje przytulnym ciepłem. Na szczęście inspiracje i ciekawe pomysły aranżacyjne są wokół nas tuż na wyciągnięcie ręki.

Wystarczy wyjrzeć przez okno, zachwycić się jesienną aurą i przenieść jej atmosferę wprost do swojej łazienki. W tym wszystkim pomogą nam wyjątkowe kolekcje płytek inspirowane ciepłymi, jesiennymi kolorami natury.

Łazienka w kolorach jesieni

Zmienność w przyrodzie wciąż zaskakuje. Można ją dostrzec zwłaszcza teraz, podziwiając mieniący się kolorami, jesienny krajobraz. Nieustanne metamorfozy w świecie natury to doskonała inspiracja do odmienienia także swojego wnętrza i nadania mu zupełnie nowego charakteru. Warto zrobić to zgodnie z rytmem przyrody i wnieść do swojej łazienki czar złotej jesieni.

Stonowane kolory w lekkich pastelowych odcieniach beżu i brązu, przywodzące na myśl piękne jesienne liście, geometryczne mozaiki inspirowane kształtami natury, wzory z rysunkami nawiązującymi do drewna i metalu. Te stylizacje sprawią, że świat natury stanie się bliższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Ciekawe połączenia

Jak osiągnąć idealną równowagę między surowością, a efektownym wystrojem? Sposobów jest wiele, ale najlepsze pomysły pochodzą od samej Matki Natury. Połyskliwe metalowe akcenty w grafice płytek nadadzą wnętrzu wyjątkowego indywidualnego charakteru, a ciepłe brązowe barwy nawiązujące do opadłych listopadowych liści napełnią przestrzeń kojącą atmosfera harmonii, sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi. To niebanalne zestawienie uczyni z łazienki ciepłe kameralne wnętrze, niepozbawione jednak swojego wyjątkowego wyrazu.

Moc natury

Wyciszenie, spokój i harmonię zmysłów najłatwiej osiągnąć na łonie przyrody. Nie trzeba jednak jechać za miasto, by poczuć bliskość natury. Delikatna kolorystyka w odcieniu klasycznego beżu pomoże stworzyć atmosferę sprzyjającą codziennemu relaksowi, stanowiąc jednocześnie doskonale tło dla wszelkiego rodzaju dekoracji.

Potęga detalu

W podróży po jesiennych inspiracjach dla swojej łazienki, wielu poszukuje lekkości, przywodzącej na myśl zwiewność spadających liści. Unikalny detal podkreśli wyjątkowość wnętrza, a dopełnienie go dodatkową, efektowną mozaiką pozwoli łazience zalśnić nowym blaskiem i niebanalnym stylem. Wszystko po to by stworzyć iście jesienne wnętrze, w którym inspiracje przyrodą zaskakują nas na każdym kroku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
15 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *