fbpx
Ogród

Ławki ogrodowe – must have każdego ogrodu!

• Zakładki: 12


Ławki ogrodowe sprawiają, że przestrzeń nabiera charakteru, staje się bardziej przytulna i funkcjonalna. Zdaniem niektórych ogrodowych pasjonatów, którzy na powietrzu spędzają większość dnia, nawet stół nie jest aż tak ważny, jak wygodne miejsca do siedzenia, które zdołają pomieścić całą rodzinę albo grupę przyjaciół. 

Drewno w nowoczesnym wydaniu

W ogrodach nowoczesnych idealnym rozwiązaniem będą ławki o prostych, geometrycznych kształtach. Dla wszystkich tych, którzy nie potrafią wybrać pomiędzy metalem a drewnem, wybraliśmy kompromisową opcję, która w dodatku wciąż jest jednym z największych trendów w projektowaniu, czyli połączenie tych dwóch materiałów. 

Dla miłośników koloru 

Kolor zawsze jest w modzie, a szczególnie w takiej dziedzinie jak ogrodnictwo. Nic tak nie uatrakcyjnia przestrzeni, jak wyrazisty detal. Dlatego nawet jeśli wasz ogród urządzony jest w minimalistycznym stylu, nie zaszkodzi przełamać tej wstrzemięźliwości np. odrobiną jaskrawej czerwieni. 

Ławka, która może być jednocześnie wygodnym leżakiem

Wielofunkcyjność mebli to ich niekwestionowana zaleta, więc przy zakupie ławek ogrodowych warto wziąć to pod uwagę, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z małym ogrodem, w którym każdy metr kwadratowy jest na wagę złota! Drewniana ławka, która jednocześnie może być wygodnym leżakiem, sprawdzi się zarówno w ogródku lokatorskim, kilkuhektarowym ogrodzie, jak i na balkonie. 

Stalowa ekstrawagancja

Stalowa ławka jest nie tylko designerska, ale też niezwykle wdzięczna w obsłudze. Co to znaczy? W przeciwieństwie do drewnianych mebli może przetrwać różne, nawet skrajne warunki pogodowe, ale z drugiej strony podczas upałów szybko się nagrzeje. Cóż, nie można mieć wszystkiego, ale na każdy problem z pewnością znajdzie się rozwiązanie! Np. miękkie poduszki, które „ocieplą” stalowe siedzenie. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
8 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *