fbpx
Aranżacja wnętrz

Kuchnia w zabudowie – jak urządzić modną i funkcjonalną kuchnię?

• Zakładki: 57 • Komentarz: 5


Urządzenie modnej i funkcjonalnej kuchni pozostaje w strefie marzeń wielu z nas. Przed remontem kuchni wstrzymują nas obawy o wysokie koszty lub brak pomysłu, jak urządzić kuchnię marzeń. Rozwiązaniem wielu problemów jest kuchnia w zabudowie. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w kuchenne meble do zabudowy i jak zaaranżować przestrzeń, by była estetyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Klasyczna zabudowa kuchni góra-dół

Jeśli Twoja kuchnia jest niewielka lub liczba zastaw i sprzętu kuchennego nigdzie Ci się nie mieści, zabudowa kuchni góra-dół będzie najlepszym rozwiązaniem. Montując nie tylko szafki stojące, ale i wiszące, znajdziemy więcej miejsca na wszystkie naczynia i urządzenia, a dzięki zastosowaniu mebli i sprzętów do zabudowy jeszcze lepiej wykorzystamy przestrzeń. Nie bez znaczenia jest oczywiście długość blatu roboczego, który w takiej kuchni będzie możliwie największa.

Kuchnia w zabudowie bez szafek wiszących

Należysz do tych szczęśliwców, których kuchnia jest przestronna? Zależy Ci na utrzymaniu minimalistycznego stylu w całym domu? Kuchnia w zabudowie bez wiszących szafek to propozycja właśnie dla Ciebie! Kuchnia, w której znajdują się jedynie szafki stojące nabiera lekkości, a możliwość zaaranżowania ścian w kuchni daje ogromne możliwości!

Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie w kuchniach z dużymi oknami, przede wszystkim w kuchniach otwartych na salon. Aby oddzielić przestrzeń kuchenną od salonowej, warto postawić wyspę, która pozwoli schować część wyposażenia, zwiększyć blat roboczy lub wygospodarować miejsce na nowoczesny barek.

Nowoczesność, wygodniejsze sprzątanie i eksploatacja, a także możliwość dostosowania układu kuchni do własnych potrzeb to największe atuty kuchni w zabudowie. Decydując się na właśnie takie rozwiązanie, warto wybrać sprzęt AGD do zabudowy o najbardziej popularnych wymiarach, dzięki czemu w razie awarii z łatwością stare urządzenie zastąpimy nowym. Niezaprzeczalnie lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w meble na wymiar – idealnie dopasowane do AGD, zaprojektowane z myślą o naszych potrzebach i wykonane z lepszej jakości materiałów będą nam lepiej i dłużej służyć.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Labi Meble.

comments icon5 komentarzy
5 komentarze
134 wyświetlenia
bookmark icon

5 thoughts on “Kuchnia w zabudowie – jak urządzić modną i funkcjonalną kuchnię?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane