fbpx
Aranżacja wnętrz

Kuchnia w kolorze cappuccino – urządzamy wnętrze!

• Zakładki: 6


Wystrój kuchni stał się przytulny dzięki ciepłej barwie cappuccino. Projekt kuchni zakładał, że będzie wygodna i rodzinna. Udało się, a w wystroju kuchni dominują funkcjonalne blaty i nowoczesne sprzęty. Kolory kuchni to ciepłe barwy, tworzące przytulne wnętrza.

Kuchnia w kolorze cappuccino

Najważniejsza podczas urządzania kuchni była funkcjonalność. W projekcie kuchni postawiono na długi blat roboczy, dużo miejsca do gotowania i przechowywania. Wystrój kuchni nabiera charakteru salonu. Podkreśla go kącik jadalniany z elegancko wyściełanymi krzesłami, roleta rzymska w oknie, a także ustawione na półkach książki i drobiazgi. Projekt kuchni przewidywał dolne szafki ustawione na planie litery U.

Bateria zlewozmywakowa ma wylewkę chowana w blat, co przydaje się podczas otwierania okna. Kuchnię wypełniają rzędy podblatowych szafek. Prawy bok zamykają słupki – wysokie półki z półkami cargo, wbudowanym AGD. Wystrój kuchni jest ciepły i elegancki. Usunięcie z pola widzenia akcesoriów do gotowania otwiera drogę do ekspozycji dodatków kuchennych – ładnych naczyń czy książek kulinarnych.

Duża kuchnia w kolorze kawy z mlekiem i białe ściany

Kolor kawy z mlekiem jest dość stłumioną barwą, ale taka cieszy się teraz uznaniem w kuchniach. Warto rozpromienić jednak pomieszczenie. Dlatego najlepiej nie przytłaczać ścian w kuchni ciężkimi kolorami. Dla lubiących żywe wnętrza proponujemy ściany białe, które są teraz na topie. Dodatkowo będą idealnym środowiskiem do rozproszenia naturalnego światła pochodzącego z dużego okna. W dużej kuchni na pewno znajdzie się miejsce na stół, który nada kuchni pogody ducha i przyjaznej atmosfery.

Meble kuchenne w kolorze kawy z mlekiem pod sam sufit

Gdy tylko możliwości pozwalają na aranżację mebli kuchennych pod sam sufit to tak proponujemy klientom. Bardzo często przyznawana jest nam racja, a rozwiązanie jest i funkcjonalne i sprzyja oku. Szafki pięknie integrują się z pomieszczeniem tworząc zintegrowaną zabudowę. Dodatkowo użytkownik cieszy się z dodatkowego miejsca na przechowywanie chociażby nieczęsto wykorzystywanego sprzętu, czy naczyń na specjalne okazje.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
7 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *