fbpx
Aranżacja wnętrz

Kosze do przechowywania – porady

• Zakładki: 14


Szukasz sposobu na estetyczne przechowywanie w domu? Jeśli masz charakter „zbieracza” – lubisz gromadzić wokół siebie mnóstwo drobiazgów – ale sprzykrzyło ci się przechowywanie swoich zbiorów w odmętach szaf, komód i innych standardowych mebli, zastanów się nad zainwestowaniem w kilka koszy lub innego rodzaju wyplatanych pojemników. To niezwykle modne i efektowne, a zarazem praktyczne rozwiązanie!

Przechowywanie w koszach

Wybór koszy i innego rodzaju wyplatanych pojemników na rynku jest porażający. Znaleźć można modele tradycyjne, wyplatane z wikliny, rafii, rattanu, hiacyntu wodnego czy włókna kokosowego albo takie o nieco nowocześniejszym charakterze – zrobione z drutu czy takich surowców wtórnych jak papier czy plastik. Są też pojemniki stworzone na drutach lub szydełku czy wyplecione z lnu albo juty. Małe, duże, pełne lub ażurowe, w kolorach eko albo zachwycające wyrazistymi barwami… Do wyboru, do koloru! Wszystko to sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć model odpowiadający jego preferencjom, ponadto tego typu dekoracje wnętrz nadają się właściwie do wszystkich rodzajów aranżacji. Jeśli jesteś więc miłośnikiem surowych, nowoczesnych wnętrz, nie musisz rezygnować z ich obecności! Co więcej, wbrew pozorom, samodzielne wykonanie efektownego kosza czy pojemnika wcale nie jest trudne. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiadający nam materiał, uruchomić wyobraźnię lub skorzystać z jednej z mnóstwa podpowiedzi jakie oferują nam serwisy i blogi wnętrzarskie i… brać się do roboty!

Przechowywanie w koszach: sposoby wykorzystania

Sposób wykorzystania koszy i innego rodzaju wyplatanych pojemników nie zna ograniczeń. Można trzymać w nich artykuły spożywcze, tekstylia, gazety, akcesoria dla pupila, drewno na opał, sezonowe dekoracje, których nie ma gdzie schować, a nawet odzież czy wspomniane wcześniej kolekcje przeróżnych drobiazgów. Kosze i pojemniki tego typu mogą występować solo, jako efektowny akcent, lub w kompletach, mogą stać na ziemi lub wisieć na ścianach, być umieszczone na meblach lub dopełniać jakiegoś sprzętu, na przykład jako oryginalne szuflady.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
15 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *