fbpx
Aranżacja wnętrz

Kolorowe meble kuchenne – inspiracje

• Zakładki: 5


W dobie boom’u na białe, szare i czarne kuchnie, kolorowe fronty meblowe mogą wydawać się pewną ekstrawagancją. Naszym zdaniem jednak, taki barwny powiew świeżości jest polskim kuchniom niezwykle potrzebny! Poniżej znajdziesz kilka inspirujących pomysłów na zabudowę kuchenną, która potrafi zachwycić nie tylko designerskimi rozwiązaniami, ale i niebanalnym doborem odcieni.

Kolorowe fronty kuchenne – do każdego stylu

Wbrew pozorom kolor można wprowadzić do wnętrza utrzymanego w dowolnej stylistyce – prezentowane inspiracje są tego jasnym dowodem. Odcień oliwkowy doskonale odnalazł się w kuchni z sielską, włoską nutą, z kolei głębokie, morskie tony fantastycznie urozmaiciły minimalistyczną, czarno-białą przestrzeń. Nie bój się zatem kolorystycznych eksperymentów – tak naprawdę nie ma znaczenia czy wolisz leciwe, stylizowane fronty, czy może te proste i nowoczesne. Odpowiednio dobrana barwa obroni się sama!


Pastelowe meble kuchenne

Osoby, które lubują się w jasnych, subtelnych aranżacjach, mogą z powodzeniem sięgnąć po urokliwą paletę pasteli. Słoneczna żółć, pudrowy róż, delikatny wrzos czy rozbielony błękit będą pasować do romantycznego, kuchennego wnętrza jak ulał! Taki zabieg sprawi, że wiosenna atmosfera nie opuści Twojej kuchni przez okrągły rok – na przekór słocie i niepogodzie. Jeżeli obawiasz się jednak, że tego typu aranż okaże się zbyt cukierkowy, zrównoważ go zawczasu białymi lub szarymi płaszczyznami i dodaj kilka zdecydowanych akcentów z drewna bądź chromowanego metalu.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *