fbpx
Wokół domu

Jakie wycieraczki systemowe wybrać, by chronić podłogę przed zabrudzeniem?

• Zakładki: 25


W lokalach użytkowych, handlowych czy gastronomicznych w miesiącach sezonu jesienno-zimowego dużym problemem jest brud nanoszony na podeszwach butów z zewnątrz. Błoto, wilgoć, czy błoto pośniegowe na powierzchni podłogi nie tylko nieestetycznie wygląda, ale także może powodować trwałe zabrudzenia, odbarwienia (szczególnie w przypadku soli w sezonie zimowym). Warto zwrócić też uwagę na aspekt bezpieczeństwa użytkowników – wilgotne zabrudzenia sprawiają, że podłogi są śliskie, co zwiększa ryzyko upadku. Skuteczną ochroną przez zabrudzeniami podłogi we wnętrzach jest aluminiowa wycieraczka systemowa pod drzwi. Poznaj zalety wycieraczek systemowych w profilach aluminiowych pod drzwi, a także dostępne warianty tego typu wycieraczek obiektowych.

Czym wyróżniają się aluminiowe wycieraczki pod drzwi ?

Wycieraczki systemowe aluminiowe dostępne są z wersji przeznaczonej do wnętrza, jak i na zewnątrz. Dzięki swojej budowie są bardzo uniwersalne – mogą być stosowane zarówno w przypadku wejść do restauracji, hoteli, sklepów, budynków użyteczności publicznej, jak i innych lokali użytkowych. Zaletą wycieraczek systemowych jest ich bardzo duża skuteczność, większość zabrudzeń z butów zatrzymywana jest w wycieraczce. Trzeba zaznaczyć, że wycieraczki systemowe przed drzwi są także łatwe do czyszczenia, co z pewnością ułatwi utrzymanie budynku w czystości.

Wycieraczki systemowe składają się z aluminiowych profili połączonych ze sobą łącznikami. Wypełnienie aluminiowej konstrukcji stanowią wkłady czyszczące, dostępne w różnych wariantach: szczotki, wkłady tekstylne, gumy. Wycieraczki systemowe w profilach aluminiowych dają możliwość połączenia wkładów i pełne dopasowanie ich do preferencji użytkowników. Aluminiowe wycieraczki pod drzwi wyróżniają się spośród innych modeli mat i wycieraczek że standardowo wykonywane  są pod żądany wymiar zgodnie z oczekiwaniem klienta (nie ma gotowych modułów – wszystkie wycieraczki robione są na wymiar).

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Aximo.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *