fbpx
Aranżacja wnętrz

Jakie oświetlenie w suficie podwieszanym? Podpowiadamy

• Zakładki: 6


Coraz częściej inwestorzy decydują się na zastosowanie tzw. podwieszanego sufitu. To nowoczesne rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w kuchniach i pomieszczeniach to dziennego wypoczynku. Zobacz, jakie oświetlenie najlepiej się nadaje do takich wnętrz.

Jakie oświetlenie sufitu podwieszanego warto wybrać do domu? 

Wybór odpowiednich lamp do sufitu podwieszanego nie powinien stanowić żadnego problemu. Podwieszane sufity aż proszą się o lampy typu spot. Pamiętaj, że możesz oświetlić wnętrze tak, aby światło wydostawało się spod płyty, co stworzy wyjątkowy klimat w pomieszczeniu. Drugą opcją, stosowaną równolegle, jest umieszczenie oświetlenia w płycie stanowiącej podwieszenie.

Podwieszane oświetlenie – najlepsze oprawy LED do sufitu podwieszanego 


Często stosuje się także taśmy ledowe, które z łatwością mocujesz na płycie kartonowo-gipsowej. Dyskretną i uniwersalną wersją oświetlenia są także oczka halogenowe. Te popularne lampki najlepiej umieścić w przemyślanym rytmie. Dzięki temu nie tylko skutecznie oświetlają pomieszczenie, ale są również jego ozdobą.W suficie podwieszanym możemy również wykorzystać spoty LED. W łatwy sposób rozmieścimy je według potrzeb, równomiernie lub z naciskiem na określone strefy.

Modne lampy do sufitu podwieszanego


Oprócz najczęściej stosowanych w suficie podwieszanym spotów i taśm LED, warto również zamontować w nim lampy wiszące lub plafony. Sprawdzą się one równie dobrze, a będą wyglądać zdecydowanie lepiej.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *