fbpx
Kuchnia

Jakich sprzętów nie może zabraknąć w nowoczesnej kuchni?

• Zakładki: 21


By wybrać aneks i dodatki do stworzenia funkcjonalnej, współczesnej kuchni, warto znać parę szczegółów.

Nowoczesne, oryginalne meble kuchenne

Łączenie funkcjonalności kuchenek gazowych z nowoczesnym designem – z tego znana jest marka Solgaz. Aranżacja nowoczesnej kuchni wymaga prostych i efektownych rozwiązań. Płyta gazowa bez płomieni robi spektakularne wrażenie na nabywcach. Uzyskasz także darmowe pola na płycie, które są ogrzewane gorącymi oparami. W modnej kuchni płyta pozwala w łatwy sposób zachować czystość. W zasięgu ręki znajdzie się kuchnia na wysoki połysk. Wyczyszczenie powierzchni nie sprawia żadnego problemu.

Płyty gazowe w nowoczesnych kuchniach 

Solgaz produkuje płyty gazowe w nowoczesnym stylu. Łączy on wygląd płyty indukcyjnej z niezawodną technologią kuchenki gazowej. Jest funkcjonalnym rozwiązaniem, które zużywa do 50% mniej gazu. Ukryte pod szkłem palniki są także szczelnie zabezpieczone przed wyciekiem gazu. Oprócz palników zyskujesz także dodatkowe miejsca na płycie, ogrzewane oparami. Nigdy wcześniej gotowanie nie było tak proste i przyjemne. Sterowane dotykiem palniki ułatwią Ci perfekcyjne gotowanie. Szczególnie kuchnia otwarta wygląda świeżo i praktycznie z płytą gazową. Aranżacja małej kuchni też nabiera przestrzeni i charakteru z płytą gazową jako kontynuacją blatu. Płyty gazowe stanowią niezawodne wyposażenie kuchni na lata.

Nowoczesna kuchnia – wybór okapu

Nowoczesne meble stanowią obecnie wybór większości klientów. Nadaja ostatecznego rysu kuchni otwartej, pełnej praktycznych, niezauważalnych na pierwszy rzut oka rozwiązań. W przypadku kuchni przechodzących remont, warto zapoznać się z efektownymi możliwościami jakie daje wyspa kuchenna czy kuchnia w kształcie litery L. Sprzęt AGD także stanowi ważny wybór, by korzystanie z kuchni było przyjemnością. Zabudowę kuchenną zawsze można przearanżować, ale wyposażenie zostaje z nami na lata.

Okapy Solgaz stanowią inwestycję na długi czas. Sterowane dotykiem lub automatycznie uruchamiane w trakcie przygotowywania posiłków, stanowią niezbędny dodatek w kuchni nowoczesnej. Aneks kuchenny zyska niezwykły nowoczesny rys, gdy zawiśnie nad nim modernistyczny okap. Minimalistyczny design sprawia, że okap nie przytłoczy Twojego wnętrza, szczególnie jeśli masz małą kuchnię. Kiedy w Twoim domu liczy się funkcjonalność, warto wybrać okap Solgaz. Sterowany gestem, co sprawdza się szczególnie, gdy masz zajęte ręce, okap jest praktycznym rozwiązaniem. Diody LED informują o aktualnej mocy urządzenia. Eleganckie wnętrze nabierze profesjonalnego, nienachalnego charakteru po zamontowaniu okapu.

Nowoczesne meble kuchenne, nowoczesna kuchnia…

Funkcjonalna i modna kuchnia to obecnie wielkie wyzwanie. Tworząc nowoczesną kuchnię, warto zwrócić uwagę na trwałość mebli kuchennych i sięgnąć po dostępne już w Internecie inspiracje. Pomieszczenie może być praktycznie urządzone aż pod sam sufit, aranżacje połączone z salonem pozwalają zaoszczędzić przestrzeń, styl nowoczesny na małym metrażu da wrażenie perfekcji i luzu, możliwości jest pełno… Nowoczesna kuchnia na pewno zyska, gdy wprowadzi się do niej współczesny sprzęt. Płyta gazowa to jedno z rozwiązań, które ulepszy Twoją kuchnię. Zastosowanie jasnych kolorów da wrażenie pełnej kontroli nad wykończeniem. Okapy z funkcją automatycznego startu wprowadzą Cię w nowy wiek sprzętów kuchennych. By kuchnia stała się sercem domu, i to kuchnia nadawała mu smak, należy uwzględnić dzieła XXI wieku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
20 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *