fbpx
Nowe technologie

Jaki wybrać szlaban parkingowy dla wspólnoty mieszkaniowej lub firmy?

• Zakładki: 40


Przestrzenie parkingowe lub teren należący do firmy wymaga często dodatkowego zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi. Żeby uniknąć zajmowania miejsc parkingowych przez osoby z zewnątrz i chronić teren przed intruzami, warto zdecydować się na zainstalowanie na wjeździe na teren posesji szlabanu parkingowego. Czym należy kierować się przy wyborze modelu szlabanu? Oto co należy wziąć pod uwagę wybierając szlaban parkingowy

Nowoczesny szlaban parkingowy Beninca

Co jest najważniejsze w szlabanie parkingowym? Żeby działał! Nie ma nic bardziej irytującego (poza zajętymi miejscami parkingowymi, oczywiście) niż brak możliwości dostania się na teren parkingu, czy teren firmy. Awarie szlabanów powodują frustrację i irytację użytkowników. Dlatego też warto wybrać sprawdzonego producenta, który używa najlepszych podzespołów. Wybierając szlaban warto pamiętać także o możliwości skorzystania z opieki serwisowej – zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po zakończeniu tego okresu. Ważne, by w momencie ewentualnej awarii, serwis był w stanie usunąć ją możliwie jak najszybciej. 

Innowacyjne rozwiązania w szlabanach parkingowych

Szlaban przeznaczony do ograniczenia wjazdu na dany teren powinien być przede wszystkim wytrzymały. Szlabany parkingowe Beninca wyposażone są w silniki 24 V, odznaczające się niezwykłą wydajnością i żywotnością — to doskonały wybór do intensywnie użytkowanych przestrzeni — mówi specjalista z Beninca Polonia. Szlabany marki Beninca wykonane są z najlepszych materiałów, takich jak stal hartowana i brąz, które zapewniają produktom trwałość i niezawodne działanie. 

Żeby szlabany były bezpieczne dla użytkowników, koniecznie sprawdź, czy wybrany szlaban parkingowy posiada wbudowane wyposażenie amperometryczne, wykrywające przeszkody. Dzięki temu szlaban nie będzie stanowił zagrożenia zarówno dla użytkowników, jak i samochodów. Doskonałym rozwiązaniem jest także możliwość szybkiego odblokowania szlabanu w sytuacji braku dostępu do energii elektrycznej. Innowacyjne rozwiązanie zastosowano w szlabanach parkingowych Beninca z linii EVA. Dzięki wbudowanym kartom ładującym baterie możliwe jest skorzystanie z zasilania awaryjnego w przypadku przerwy w dostawie prądu. Co ciekawe, w momencie, kiedy napięcie w akumulatorach będzie poniżej 17 V, szlaban otworzy się automatycznie i pozostanie w tej pozycji, aż do momentu pojawienia się zasilania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
315 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *