fbpx
Aranżacja wnętrz

Jaki kolor ścian do białych mebli w kuchni? Propozycje

• Zakładki: 9


Jaki kolor ścian będzie najlepiej pasował do białych mebli w kuchni? Biały ma tę fantastyczną cechę, że pasuje absolutnie do wszystkiego – i wszystko pasuje do niego. Dlatego dobierając kolor ścian do białych mebli w kuchni, możesz śmiało puścić wodze fantazji! Podpowiadamy 5 pomysłów na to, jak pomalować kuchnię z białymi meblami.

Białe ściany do białej kuchni z drewnianym blatem

Biała kuchnia z drewnianym blatem to częsty i bardzo trafny wybór. Takie zestawienie prezentuje się niesamowicie elegancko, jest ponadczasowe, a przy tym pasuje zarówno do przestronnych, jak i małych kuchni. Jakie ściany pasują do białej kuchni z drewnem? Białe meble z drewnianym blatem na tle białych ścian prezentują się nowocześnie i elegancko. To właśnie drewniany blat odgrywa w tym przypadku kluczową rolę, bo jest elementem przełamującym powagę i chłód bieli.

Szary kolor ścian do białych mebli kuchennych

Szary kolor ścian w białej kuchni to wybór nie tylko bezpieczny, uniwersalny, ponadczasowy, ale przede wszystkim estetyczny i po prostu ładny. Szary kolor jest elegancki i szlachetny, a do tego, podobnie jak biały, doskonale komponuje się ze wszystkimi innymi kolorami. Biało-szara kuchnia będzie prezentować się lekko i świeżo, a jeśli pewnego dnia stwierdzisz, że jest w niej zbyt poważnie i zechcesz ją ożywić, zrobisz to, wprowadzając kolorowe dodatki w żywych kolorach. Kuchnia nadal będzie cieszyć estetyką!

Błękitne ściany w kuchni z białymi meblami

Wiele osób zastanawiając się, jakie ściany wybrać do białych mebli w kuchni, myśli o odcieniach niebieskiego. Białe meble kuchenne tle niebieskich ścian będą prezentować się rewelacyjnie, szczególnie zaś na tle błękitu. To subtelny kolor, dzięki czemu może być śmiało łączony z wieloma innymi barwami i te połączenia zawsze będą wyglądać pięknie.

Kolory ziemi na ścianach kuchni z białymi meblami

Każdy z nich będzie doskonale komponować się z bielą, ale także ze sobą wzajemnie. Wprowadzanie kolorów ziemi do wnętrz, zwłaszcza łącząc je ze sobą, to zawsze udany sposób na to, by w pomieszczeniu zapanowała harmonia i przyjemna atmosfera. Projektanci wnętrz bardzo lubią wprowadzać barwy z palety kolorów ziemi do różnych pomieszczeń. Sprawdzają się doskonale również w kuchni.

Czarne ściany do białych mebli w kuchni

Czarny kolor ścian do białej kuchni? Jak najbardziej – zwłaszcza jeśli lubisz kontrasty. Czerń i biel to ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się zawsze i wszędzie – tak w łazience, jak i w sypialni, a także w kuchni. Wbrew pierwszej myśli, która pojawia się całkiem często, takie połączenie nie jest dekoncentrujące ani rozdrażniające. Wręcz przeciwnie: to dwie monochromatyczne barwy, dzięki czemu doskonale komponują się zarówno ze sobą, jak i z każdym innym kolorem.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
10 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *