Jak wybrać dodatki do mieszkania?

Jak wybrać dodatki do mieszkania?

Przystrojenie domu wcale nie jest takie łatwe!

Wybieranie dodatków do mieszkania nie jest rzeczą łatwą. Dla tych, którzy chcą mieć modne wnętrza jest to jedna z najważniejszych kwestii. Po skończonym remoncie i zamontowaniu wszystkich wybranych z katalogu (lub robionych na zamówienie) mebli, możemy przystąpić do wyboru akcesoriów, które nadadzą naszym wnętrzom klimat.

dodatki do domu

Hitem stały się ostatnio poduszki, najlepiej w stonowanych kolorach, które wypełnią każdy pusty kąt w pokoju. Jeśli mamy dzieci, możemy wieszać na ścianach ich obrazki i małe dzieła w wybrany przez siebie sposób. W sklepach z akcesoriami do wnętrz znajdziemy też mnóstwo koszy wiklinowych i materiałowych oraz doniczek, które nadadzą naszemu wnętrzu oczekiwany wygląd. Jeśli lubimy zwierzęta lub konkretne miejsce geograficzne, na przykład Afrykę, możemy wypełnić nasze mieszkanie figurkami, maskami i motywami tematycznie powiązanymi ze sobą. Dla miłośników kotów można znaleźć propozycje z kocim wzorem na zasłonach, kubkach, kołdrach, a nawet dywanach. To również ciekawy sposób na urządzenie pokoju dziecięcego. Duży i wyróżniający się zegar dopełni całości i stanie się pewnym centrum naszego pokoju.

Ważne, żeby wybierać dodatki tematycznie, nie mieszać konwencji i stylów, chyba że lubimy „artystyczny nieład”. Nie można oczywiście zapomnieć o naturalnych dodatkach, które ożywią i odświeżą każde wnętrze. Żywe kwiaty doniczkowe i cięte, umieszczone w ozdobnej doniczce lub wazonie, uczynią z surowego i pachnącego jeszcze farbą wnętrza prawdziwy dom.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*