fbpx
Wnętrza

Jak wybrać dodatki do mieszkania?

• Zakładki: 42 • Komentarz: 2


Przystrojenie domu wcale nie jest takie łatwe!

Wybieranie dodatków do mieszkania nie jest rzeczą łatwą. Dla tych, którzy chcą mieć modne wnętrza jest to jedna z najważniejszych kwestii. Po skończonym remoncie i zamontowaniu wszystkich wybranych z katalogu (lub robionych na zamówienie) mebli, możemy przystąpić do wyboru akcesoriów, które nadadzą naszym wnętrzom klimat.

dodatki do domu

Hitem stały się ostatnio poduszki, najlepiej w stonowanych kolorach, które wypełnią każdy pusty kąt w pokoju. Jeśli mamy dzieci, możemy wieszać na ścianach ich obrazki i małe dzieła w wybrany przez siebie sposób. W sklepach z akcesoriami do wnętrz znajdziemy też mnóstwo koszy wiklinowych i materiałowych oraz doniczek, które nadadzą naszemu wnętrzu oczekiwany wygląd. Jeśli lubimy zwierzęta lub konkretne miejsce geograficzne, na przykład Afrykę, możemy wypełnić nasze mieszkanie figurkami, maskami i motywami tematycznie powiązanymi ze sobą. Dla miłośników kotów można znaleźć propozycje z kocim wzorem na zasłonach, kubkach, kołdrach, a nawet dywanach. To również ciekawy sposób na urządzenie pokoju dziecięcego. Duży i wyróżniający się zegar dopełni całości i stanie się pewnym centrum naszego pokoju.

Ważne, żeby wybierać dodatki tematycznie, nie mieszać konwencji i stylów, chyba że lubimy „artystyczny nieład”. Nie można oczywiście zapomnieć o naturalnych dodatkach, które ożywią i odświeżą każde wnętrze. Żywe kwiaty doniczkowe i cięte, umieszczone w ozdobnej doniczce lub wazonie, uczynią z surowego i pachnącego jeszcze farbą wnętrza prawdziwy dom.

comments icon2 komentarze
2 komentarze
16 wyświetleń
bookmark icon

2 thoughts on “Jak wybrać dodatki do mieszkania?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane